Ремонт доріг, тротуарів Тернопіль

ТОП 20 компаній по ремонту доріг, тротуарів за відгуками та оцінками тернополян

Ремонт доріг – тема, наболіла в Україні, в Тернополі в тому числі. Правда, останнім часом намітилася... Показати ще

Ремонт доріг – тема, наболіла в Україні, в Тернополі в тому числі. Правда, останнім часом намітилася тенденція на поліпшення стану дорожнього покриття, адже виконують не тільки ямковий ремонт доріг, але й капітальний. Активно ведеться благоустрій узбіч, виконується укладання тротуарної плитки, бруківки. Крім того, компанії, які виконують ремонт доріг, надають і інші послуги, наприклад, асфальтування виробничих баз, заводських територій, великих і малих площ, стоянок, дворів, під'їзних доріг до складів.

У Тернополі є чимало компаній, здатних надати послуги асфальтування доріг і їх ремонту. Вибираючи виконавця для таких робіт, варто звернути увагу на досвід компанії в даній галузі, наявність кваліфікованого персоналу і спеціальної техніки. Тільки в тому випадку можна бути впевненим, що ремонт доріг, вулиць і тротуарів буде виконано якісно і оперативно незалежно від його складності та ще й з гарантією.

Більшість компаній Тернополя можуть запропонувати широкий спектр послуг:

  • асфальтування доріг (проїжджої частини), тротуарів, майданчиків, автостоянок;
  • укладання тротуарної плитки, бордюрів, мощення бруківки;
  • ремонт огорож, автотрас (капітальний ремонт доріг і ямковий ремонт доріг);
  • установка поребрика, бортового каменю;
  • будівництво лісовозних доріг, під'їзних доріг;
  • облаштування заводських територій і промислових об'єктів;
  • установка дорожніх знаків, нанесення розмітки проїзної частини і тротуарів.

Надійна, стабільна компанія, що займається ремонтом доріг, володіє власною спецтехнікою – самоскидами, екскаваторами з функціями навантажувача, бульдозера, гідромолота, фронтальними навантажувачами, катками, автогрейдерами і т.д.

Коли техніка не зайнята в роботах її можуть здавати в оренду разом з машиністом, який вміє поводитися з нею і має на це право. Вибір підрядника для виконання ремонту доріг і їх асфальтування варто робити, вивчивши портфоліо компанії і реальні відгуки про неї.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Дякуємо, ми перевіримо