Продаж та оренда спецтехніки Тернопіль

ТОП 20 магазинів спецтехніки за відгуками та оцінками тернополян

Спец. технікою називають особливі технічні засоби, призначені для виконання певних... Показати ще

Спец. технікою називають особливі технічні засоби, призначені для виконання певних завдань в конкретній галузі економіки. Її застосовують у будівництві будинків і доріг, аграрній галузі, де не впорається звичайна техніка. Часто екскаватор, автокран, навантажувач інша спец техніка встановлюється на автомобільну базу для зручного і оперативного переміщення від одного місця роботи до іншого.

Спец. техніка дуже різноманітна, але все ж, її можна розділити на кілька груп.

  • Будівельна техніка, задіяна під час будівельних робіт при спорудженні абсолютно будь-яких будівель і прокладання доріг. Це бульдозер, екскаватор, маніпулятор, підйомний кран, автогрейдер, бетономішалка, каток і т.п., тобто машини, істотно полегшують і прискорюють роботу на майданчику.
  • Підйомна спец техніка включає в себе машини, призначені для підйому важких предметів на різну висоту. Наприклад, це автокран, гідроліфт, навантажувач, гідроманіпулятор, підйомний стіл. Вони необхідні при зведенні висоток, а також в портах, складах, центрах логістики, залізничних станціях, тобто в місцях, де виконують перевантаження і розподіл товару.
  • Сільськогосподарська техніка працює на полях під час посіву, використовується для обробітку культурних рослин, збирання врожаю, а також застосовується в тваринництві. Це всілякі молотарки, трактори та міні трактори, косарки, комбайни, молоковози, доїльні машини.

У Тернополі активно ведеться продаж тракторів (особливо популярний трактор Синтай та міні трактори), іншої сільськогосподарської техніки, оскільки область традиційно вважається аграрною. Але також легко при бажанні можна купити різноманітну спецтехніку для інших галузей. Проте необхідно врахувати, що коштують такі машини чимало, а їх обслуговування вважається вельми недешевим задоволенням. Крім того, не кожен водій може працювати на такій техніці, необхідний фахівець, який пройшов спеціальну підготовку і має право керувати складними машинами.

Якщо техніка потрібна час від часу, то купувати її недоцільно. В такому випадку машину можна взяти в оренду на кілька годин або днів. Компанія, яка здає напрокат екскаватори, навантажувачі, автокрани та інші агрегати, відправляє разом з ними машиніста, який вміє ними орудувати. У Тернополі є компанії, які займаються продажем і здачею в оренду спец техніки за доступними цінами.

Агроаксіал, запчастини - фото 1
Агроаксіал, запчастини
Діагностика, налаштування та ремонт сільгосптехніки.
Дякуємо, ми перевіримо
Кросер, продаж та ремонт мототехніки - фото 1
Кросер, продаж та ремонт мототехніки
Продаж та ремонт мототехніки і тракторів.
Дякуємо, ми перевіримо
ПРАГМАТЕК, продаж автопричепів
ПП "ПРАГМАТЕК", здійснює наступні види діяльності: продаж легкових причепів...
Дякуємо, ми перевіримо
Вівчар Іван Любомирович, послуги спецтехнікою
Послуги будівельною технікою, екскаватором, навантажувачем.
Дякуємо, ми перевіримо
Укравтозапчастина, автомагазин - фото 1
Укравтозапчастина, автомагазин
Продаж автомобільних акумуляторів, запчастин до сільськогосподарської техніки.
Дякуємо, ми перевіримо
ВІП буд, оренда спецтехніки
Оренда будівельної техніки та робочої сили.
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
ТрансКомСервіс, монтаж машин та обладнання
Монтаж машин та устатковання спеціального призначення.
Дякуємо, ми перевіримо