Ворота, паркани у Тернополі. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Ворота, паркани у Тернополі

Огородження території і вибір матеріалів для паркану – питання серйозне. І підходити до нього необхідно грамотно, вирішивши мету такої конструкції, визначивши бюджет і зовнішній вигляд виробів. Для огорожі території застосовують кілька видів паркану.

У Тернополі найчастіше використовують:

  • євро паркан – за ціною доступний, простий в установці, але вимагає побілки, досить крихкий і не має в комплекті хвіртки і воріт;
  • паркани з профнастилу – надійні, красиві, доступні в різному виконанні, закривають територію від сторонніх очей;
  • ковані ворота, конструкція з кованими елементами – надійна, декоративна, ексклюзивна, але досить дорога;
  • зварна сітка – проста в монтажі та легка у догляді, надійна, недорога, безпечна, але має обмеження по висоті;
  • сітка для огорожі рабиця – хороший варіант для тимчасового огородження, але не придатний для постійного використання.

Частиною парканів та огорож є хвіртки і ворота. Дуже часто вони представляють собою зварену металеву конструкцію, оброблену сіткою, деревом профнастилом, і будь-якими іншими матеріалами.

Хвіртки і ворота виконуються в єдиному стилі, що гармонійно поєднується з оформленням забору. По конструкції ворота бувають розпашними (найпопулярніша модель) і розсувними (зручні при обмеженому просторі). На них можна встановити автоматику для дистанційного відкривання і закривання. Набагато більше конструкційних можливостей мають гаражні ворота (ціна залежить від моделі та розмірів), якими також керують з відстані.

У Тернополі працюють компанії, які спеціалізуються на різного виду огорожах. Тому варто звертатися до них за професійною консультацією, розробкою проекту і його виконанням. Вибирати її краще за рекомендацією друзів і знайомих, а також по відгуках колишніх і постійних клієнтів.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип "Віктор і Я". Столярна фабрика м. Тернопіль
"Віктор і Я". Столярна фабрика
Наша фірма започаткована у 1994р. і вже більше ніж 20 років є одним із лідерів на ринку столярного виробництва західної України. На підприємстві працює кваліфікований і досвідчений персонал. Наша технічна база дозволяє виготовляти широкий асортимент різноманітних столярних виробів. Продукція «Віктор...
5.0
30 грудня 2014 "Замечательный центр. Обслуживание на высшем уровне. Пришла по рекомендации и не пожалела. Буду советовать всем..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ПМП Ярова м. Тернопіль
ПМП Ярова
Виготовляємо і встановлюємо металеві двері, гаражні, гаражні ворота, торгові кіоски, павільйони, віконні решітки, огорожі, брами господарські.
3.8
22 грудня 2014 " Мой муж оценил большой выбор парканов и заборов.Персонал проконсультирует при выборе парканов и заборов "
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Фірма Євро-Лідер м. Тернопіль
Фірма Євро-Лідер
Встановлення, ремонт, гарантія - жалюзі, захисні ролети, гаражні ворота.
3.8
26 березня 2015 " Мой муж оценил качество парканов и заборов.Персонал Вам все расскажет при выборе парканов и заборов "
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТОВ Європейські технології м. Тернопіль
ТОВ Європейські технології
Вікна з металопластику та дерева, двері вхідні броньовані, міжкімнатні, кондиціонери, жалюзі, офісні крісла, захисні ролети, гаражні ворота, теплоізолююча штукатурка.
3.8
03 грудня 2014 "Задоволена покупкою . Вдале місце розташування. досвідчений персонал завжди допоможе обрати матеріали ."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Салон "Жалюзі, захисні ролети "Комфорт бліц" м. Тернопіль
Салон "Жалюзі, захисні ролети "Комфорт бліц"
Компанія "Комфорт-бліц" - експерт з віконних декорацій: жалюзі (рулонні, бамбукові, дерев"яні), захисні ролети, москітні сітки. "Комфорт-бліц" коли хочеться комфорту!!! Фірма ПП «Комфорт-бліц», одна із перших розпочала розвиток ринку «Жалюзі» у м. Тернополі, а за тим ще й в області та районі. І...
3.5
29 січня 2015 " Досить дешевий порівняно з іншими магазин. Завжди задоволена обслуговуванням . Побутові товари шукаю тільки тут..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Фірма Віктор м. Тернопіль
Фірма Віктор
Жалюзі вертикальні, горизонтальні. Ролети.
3.3
02 травня 2015 " Я приємно вражена різбленням . Досвідчений персонал допомагає у виборі товару."
Показати адресу
Показати телефон