Торгове та промислове обладнання у Тернополі. Топ 20 компаній

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип YDP Office г. Тернополь
YDP Office, автоматизація торгівлі
«YDP Office», допомога вашому бізнесу В наш час новітні технології дуже сприяють підвищенню ефективності діяльності, особливо в торгівлі. Раніше обліком та аналізом продукції в магазині займалися товарознавці – вони вручну вели перепис товару на прилавках і складах. Проте подібна система не завжд...
5.0
27 червня 2017 "Дуже професійний персонал. Самі розробляють та встановлюють програмування, тому якість і швидкість обслуговування..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип "Сателит", СМП г. Тернополь
Сателіт, СМП
Комплексне оснащення закладів харчування і торгівлі. Торговельне, холодильне, технологічне обладнання. Системи кондиціювання і вентиляції. Санітарно-гігієнічне обладнання, клінінгове обладнання. Професійні хімічні засоби. Посуд для закладів громадського харчування. Промисловий холод....
0.0
01 червня 2015 "Додайте перший відгук про Сателіт, СМП. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе іншим..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автомагазин Лидия г. Тернополь
Лідія, торгівля електроінструментом
Торгівля електроінструментом (свердлильні, шліфувальні машини, точила) Стремянки, драбини, тачки, бочки, метизи.
0.0
05 травня 2015 "Додайте перший відгук про Лідія, торгівля електроінструментом. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось,..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип "ТерКон" Областной центр сервисного обслуживания г. Тернополь
ТерКон, обласний центр сервісного обслуговування
Компанія "ТерКон" забезпечує автоматизацію закладів роздрібної торгівлі магазинів, аптек, бутиків, міні-маркетів, гіпермаркетів, салонів краси, ресторанів, ломбардів, а також автоматизацію АЗС, отельного бізнесу та інше. В нашому магазині Ви знайдете спеціальне торгівельне обладнання: реєстратори ро...
0.0
17 грудня 2014 "Додайте перший відгук про ТерКон, обласний центр сервісного обслуговування. Поділіться своїм досвідом – що Вам..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Тернополь- Климат г. Тернополь
Тернопіль Клімат
Тернопіль-Клімат - це команда професіоналів. Ми молоді, але вже маємо певні здобутки як у бізнесі, так і у особистому житті. Ми любимо та цінуємо свою роботу, з повагою відносимось до наших партнерів і цілком відповідальні за свої вчинки, а тому - ви можете нам довіряти. Ми працюємо тільки з найк...
0.0
20 січня 2015 "Додайте перший відгук про Тернопіль Клімат. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Інтер-сервіс, ПП м. Тернопіль
Інтер-сервіс, ПП
На даний момент немає детального опису цієї компанії
0.0
31 січня 2017 "Додайте перший відгук про Інтер-сервіс, ПП. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Надзбруччя-сервис, ремонт торгового оборудования г. Тернополь
Надзбруччя-сервіс, ремонт торгівельного обладнання
На даний момент немає детального опису цієї компанії
0.0
31 січня 2017 "Додайте перший відгук про Надзбруччя-сервіс, ремонт торгівельного обладнання. Поділіться своїм досвідом – що Вам..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип REST GRUP, торгове обладнання м. Тернопіль
REST GRUP, торгове обладнання
На даний момент немає детального опису цієї компанії
0.0
01 лютого 2017 "Додайте перший відгук про REST GRUP, торгове обладнання. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні..."
Показати адресу
Показати телефон