Gorgany.com Тернопіль

5 відгуків Додати відгук
Якщо ви хочете придбати якісне спорядження для активного відпочинку для вас у Тернополі працює магазин мережі туристичного спорядження "Gorgany.com" - офіційний представник в Україні відомих... Дізнатися більше
ул. Богдана... Показати
gm
(0352) 42 32 xx Показати
http://www.gorgany.com/ternopil
$ $ $
Відгуки (5)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Vitalij Pentsak 4.5
05 листопада 2015
якісні товари, світові бренди і суперовий персонал. і ще дуже великий плюс магазину за те, що постійно підтримує спортивні акції в місті (біг, вело і інш.) чим допомогає долучати до спортивного способу життя різні верстви населення і таким чином підтримує соціальну складову розвитку міста!
Поскаржитися
Марія Шаплай 5.0
03 листопада 2015
Дуже крутий магазин якісно нового рівня. Про товари і обслуговування й говорити не потрібно - все на вищому рівні. Хочеться додати, що це магазин-друг, який завжди підкаже, дасть мудру пораду, до якого хочеться зайти, і який завжди вигадує якісь цікавинки, щоб тобі було цікаво! :)
Поскаржитися
Marianna Prysiazhna 4.8
02 листопада 2015
Дійсно якісні товари за розумною ціною. Ввічливий і уважний персонал, який добре знає свою роботу. Діють знижки постійним клієнтам!
Поскаржитися
Mike Onyshkiv 4.8
02 листопада 2015
Персонал допоможе вибрати необхідну річ. Для постійних клієнтів діють знижки. Купляв і перевірям. Рекомендую всім магазин Горгани у Тернополі.
Поскаржитися
Ромко Задорожний 4.5
02 листопада 2015
Чудовий вибір спорядження та одягу і дуже уважні та привітні консультанти. Рекомендую;)
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Товари для активного відпочинку

Дивитися