Сувенірні магазини Тернопіль

Рейтинг кращих сувенірних магазинів в Тернополі по відгукам тернополян

Тернопіль – місто гарне, древнє і дуже цікаве. Тут проходять фестивалі і яскраві свята, спортивні змагання європейського рівня і модні покази, а ще тут можна оглянути архітектурні шедеври минулого, пам’ятки садово-паркового мистецтва і дуже багато чого ще. Не дарма серед... Показати ще

Тернопіль – місто гарне, древнє і дуже цікаве. Тут проходять фестивалі і яскраві свята, спортивні змагання європейського рівня і модні покази, а ще тут можна оглянути архітектурні шедеври минулого, пам’ятки садово-паркового мистецтва і дуже багато чого ще. Не дарма серед мандрівників місто користується популярністю. Додому туристи повертаються з сувенірами, які без проблем можна купити в Тернополі.

Сувенірні магазини переважно зосереджені в центрі міста, в його старій частині. Саме тут проходять головні туристичні маршрути, саме тут гості Тернополя зупиняються для фотосесії, трапези і покупки подарунків. У крамницях представлені різноманітні сувеніри – магніти з видами міста і жартівливими написами, значки, тарілки, фігурки, обереги для дому, іконки. Магазин подарунків пропонує також купити прикраси та біжутерію, вироби хенд мейд, брелоки, амулети, панно, гуртки, сумочки.
Є і дуже оригінальні подарунки – пляшки для спиртного, жартівливі сувеніри, традиційні вироби народних умільців з дерева, натурального каменю, подушки.

На пішохідній вулиці Валовій, вимощеній старовинною бруківкою, розташовується справжній музей під відкритим небом: тут демонструють і продають свої роботи місцеві художники. Серед них завжди знайдуться бажаючі написати ваш портрет. Якщо традиційна сувенірна продукція не подобається, то можна купити смачний подарунок, наприклад, фігурки з шоколаду, кондитерські вироби місцевої фабрики. Або національний одяг – вишиванку: у вигляді сорочки або плаття, футболки, цілого костюма, прикрашеного нитками або бісером.

У Тернополі є чимало сувенірних магазинів, де представлена продукція на будь-який смак. Є традиційні вироби регіону, яких не знайти більше ніде в Україні. У будь-якому випадку туристи без подарунків для себе і своїх близьких не залишаться.

5.0
19 відгуків
  • done ремонт одягу
  • done пошиття на замовлення
  • done карнавальні аксесуари
  • done карнавальні костюми для дорослих
Дуже непосередня етнічність і «смачна» подача українського. Безумовно вартує навідатись. Також блискуча робота менеджера...