Пральні, хімчистки у Тернополі. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Пральні, хімчистки у Тернополі

У сфері побуту дуже популярні такі послуги, як індивідуальний пошив, ремонт одягу та хімчистка. Оскільки нові речі в магазинах дуже дорогі, то набагато дешевше відремонтувати те, що ви тільки що зіпсували, підігнати по фігурі улюблену річ, змінити її фасон. Пошиття одягу згідно побажань замовника і особливостей його фігури виконують ательє, відгуки про які можна знайти на сайті 20.ua у відповідному розділі. Також дану послугу надають приватні майстри. Чистку речей виконує хімчистка – спеціалізований заклад, який в надлишку є в Тернополі практично в кожному районі міста.

У хімчистці можна легко і просто оновити речі за допомогою спеціальних реагентів, які в звичайних магазинах не купиш, та й коштують вони досить дорого. До переваг професійного чищення також відноситься наявність спеціального обладнання, компетентних співробітників, які знають, яким чином і за допомогою якого засобу очищати кожен вид тканини, адже без всього цього дуже легко зіпсувати річ.

У закладах даного типу виконують:

  • чистку вуглеводними розчинниками для незначних, але стійких забруднень;
  • чистку речей перхлортиленом, який годиться для натуральних тканин, шовку, вовни і т.д.;
  • аквачищення спецодягу, обробленого особливим просоченням (з водовідштовхувальними, вогнезахисними властивостями);
  • чистку пуху і пір'я, виробів з таким наповнювачем;
  • фарбування речей, в тому числі з натуральної шкіри;
  • чистку килимів, автомобільних чохлів, м'яких меблів;
  • прання постільної білизни, одягу, текстилю.

Нерідко хімчистка являє собою комплексний сервіс, де можна замовити ремонт одягу та взуття, пошиття плаття та інших речей, часто заклад надає послуги пральні, де обслуговуються домашні господарства і бізнес об'єкти (готелі, ресторани). Не рідко співробітники хімчистки виїжджають на дім, щоб забрати габаритні забруднені речі.

Вибираючи хімчистку, варто звернути увагу на її устаткування – бажано, щоб воно було новим, сучасним, професійним. Важливо і те, які реагенти використовують для очищення – в хороших закладах застосовують бережливі, але ефективні засоби імпортного виробництва. Чи є гарантії у хімчистки, відповідальність за зіпсовану чи загублену річ, за скільки часу вона виконає ваше замовлення?
На сайті 20.ua є перелік найкращих.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Італійська хімчистка м. Тернопіль
Італійська хімчистка
Мережа італійських хімчисток «Perfetto» працює з 2003 року. Завдяки використанню багаторічного досвіду італійських майстрів, європейського обладнання, якісних матеріалів та постійному вдосконаленню рівня своїх послуг ми завоювали довіру багатьох клієнтів у Західному регіоні України. Спектр наших...
1.0
01 вересня 2015 "Тут речі зовсім не чистять, просто беруть гроші, а потім говорять про плями невідомого походження (ніби хтось перевіряв)..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Фрателлі м. Тернопіль
Фрателлі
Прання білизни, чистку, знежирювання пуху та пера, пошиття напірників аквачистку делікатних виробів та м’яких іграшок хімчистку та фарбування текстилю й шкіри чистку килимів ремонт одягу
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Єврочистка м. Тернопіль
Єврочистка
Хімічна чистка одягу: З текстиля З шкіри Прасування Прання Фарбування виробів з шкіри (дублянок, курток…) Прання тюлей та штор Чистка килимів (червень, липень, серпень)
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон
Логотип "Орфей" Хімчистка м. Тернопіль
"Орфей" Хімчистка
Хімічна чистка одягу з текстиля, зі шкіри. Прасування, прання, фарбування виробів зі шкіри (дублянок, курток). Графік роботи: Понеділок п'ятниця: 8:00 - 19:00 . Субота: 8:00 - 15:00, Вихідний .:Неділя
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Хімчистка м. Тернопіль
Хімчистка
На даний момент немає детального опису цієї компанії
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон