ViP Сервіс, сервісний центр

6 відгуків Додати відгук
Основою діяльності сервісного центру ViP- комп’ютерів є надання послуг по ремонту комп’ютерної техніки, ноутбуків, моніторів, оргтехніки, GPS обладнання. Встановлення та налаштування ко... Дізнатися більше
вул.Танцорова... Показати
gm
(0352) 42 80 xx Показати
Відправити e-mail
http://vip.te.ua/
$ $ $
Відгуки (6)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Mykhaylo Feshchur 5.0
09 грудня 2015
Будь-який улюблений заклад починається з атмосфери! А атмосферу тут задає класна команда хороших і щирих людей!!! Успіхів і хороших клієнтів Вашому колективу!!! Шаную, ціную, поважаю!!!
Поскаржитися
Андрій Питляр 5.0
30 жовтня 2015
Найкращий комп`ютерний сервіс в Україні.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Поскаржитися
Остап Ярка 4.0
20 жовтня 2015
Tim Artemyev Дякуєм за Ваш відгук. Я як керівник, запевняю Вас що Ваш ноутбук був протестований, Вам були показані фотографії "внутрощів" Вашого ноутбука, були вказані місця залиття рідиною, були вказані можливі проблеми з живленням. На рахунок тестування, Вам повідомили що тест "НА МАКСИМАЛЬНИХ" означатиме довести старенький ноутбук в "гріб", так Ваш ноутбук почав відводити більше тепла ніж колись по причині повної засміченості охолоджувальної системи. Подальше тестування його в нашому сервісі було беззмістовне. Якщо ви надалі матимете скарги на виключання через перегрів - звертайтеся, діагностика безкоштовна.
Поскаржитися
Tim Artemyev 2.0
21 вересня 2015
Віддав ноут на чистку та тестування температури. Ноут ніби-то почистили, про тестування не впевненний, бо все одно грієтся. Більше до них не пійду і іншим не пораджу.
Поскаржитися
Анонім 1.0
10 грудня 2014
Верніть оперативку!!!!!!!!!!!!!!
Поскаржитися
Таля 5.0
22 травня 2014
Швидкість обслуговування і якість - ось так
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Ремонт комп'ютерів та офісної техніки

Дивитися