Ремонт замків, виготовлення ключів Тернопіль

ТОП 20 компаній по ремонту замків та виготовленню ключів за відгуками та оцінками тернополян

Вхідні двері – це перша перепона на шляху зловмисника, який намагається проникнути в ваше приміщення... Показати ще

Вхідні двері – це перша перепона на шляху зловмисника, який намагається проникнути в ваше приміщення. Звичайно, ламати їх ніхто не буде, так як це дуже голосно і приверне увагу сусідів. А ось спробувати відкрити їх за допомогою спеціальних відмичок, вони можуть спробувати. Якщо спроба проникнення або ж саме проникнення злочинців у будинок відбулися, то заміна замків обов'язкова.

Буває так, що необхідний ремонт замків навіть якщо в квартиру або будинок ніхто не намагався влізти. Можливо, замок почав погано працювати, ключ повертається із зусиллям, іноді ключ ламається в замковій щілині. Нерідко щоб не міняти весь механізм господарі замінюють тільки його серцевину.

Без майстра не обійтися в жодному випадку. Звичайно, якщо в будинку є чоловік з золотими руками, він може це зробити сам. Але якщо його немає, він не вміє, або витратить на це заняття весь день, набагато простіше викликати фахівця, який впорається із завданням за кілька хвилин. Звернутися до майстра бажано і в разі дуже складних запірних механізмів і дорогих дверях – спроба самостійного ремонту може зіпсувати дверне полотно.

Крім ремонту і заміни популярною послугою є аварійне відкриття замків, яке необхідно, якщо ви зачинили вхідні двері, а зв'язка ключів залишилася в будинку. Коли мова йде про замки, то така послуга, як виготовлення ключів користується постійним попитом. Наприклад, дублікат ключів знадобиться тоді, коли збільшилася кількість членів сім'ї, коли хтось втратив свій комплект, коли запасну зв'язку залишають сусідам на час відпустки тощо. Виготовлення дублікатів ключів – заняття непросте, тому що ключі, як і замки, бувають різної складності. Сучасні майстри з легкістю виготовлять навіть ключ з чіпом від омофона всього за декілька хвилин.

Вибираючи майстра для ремонту замків, їх заміни та виготовлення ключів, варто орієнтуватися на наступні фактори:

  • близькість майстерні до вашого будинку;
  • характер обладнання та інструментів майстра;
  • •досвід майстрів, акуратність в роботі;
  • наявність гарної репутації та позитивних відгуків;
  • вартість послуги, яка залежить від складності роботи, забраного часу, виду і моделі дверей/замку і т.д.

На сайті 20.ua ви знайдете майстрів Тернополя з хорошою репутацією і достатнім досвідом роботи. Тут же подана інформація про їх адреси та контактні телефони.

Виготовлення ключів
0.0
середній бал на основі
Виготовлення дублікатів ключів - квартирних - домофонних - гаражних -...
Дякуємо, ми перевіримо
Дякуємо, ми перевіримо