Прокат автомобілів у Вінниці. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про прокат автомобілів у Вінниці

Прокат авто давно не засіб розкоші. Створіть собі більш комфортну відпустку. Якщо ж ви тимчасово залишились без залізного коня, то стає незручно пересуватись містом. Оренда машин дає вибір не витрачати час на автобуси чи маршрутки.

Але така послуга має безліч небезпек. Щоб не мати проблеми при прокаті машини, варто прочитати попередні відгуки користувачів.

На вибір клієнта є будь-які моделі – українські, американські, німецькі, японські та інші.

  • Кожен автомобіль застрахований.
  • Доставлений у конкретно зазначений день.
  • Для оформлення потрібно, зазвичай, лише паспорт та водійське посвідчення.

Особливо корисна послуга «прокат авто» для туристів, що заглянули у Вінницю для відпочинку. Маючи власний транспорт набагато простіше оглянути усі історичні місця та пам’ятки. А тут таки дійсно є на що подивитись: і знаменитий світломузичний фонтан «Рошен», і Преображенський собор, і музей літератора М. М. Коцюбинського, і садиба лікаря М. І. Пирогова та інше.

Замовити оренду авто можливо через сайт компанії, електрону пошту чи телефон. Однак фірма завжди має право відмовитись від надання послуги, особливо, якщо ви іноземець. Або коли ваші документи чи посвідчення водія підлягають сумніву.

Компанія з прокату авто гарантує повну технічну справність, страхування КАСКО чи ОСАГО, змінену резину. Але водій теж зобов’язаний подбати про свою безпеку.

Тому звертайтесь до послуг прокату машини, якщо ви прагнете добре провести час у чужому місті. Чи коли залишитись без чотириколісного друга, під час ремонту власного.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Рент кар м. Вінниця
Рент кар, прокат автомобілів
Компанія "Рент Кар Україна" пропонує наступні послуги: Прокат японських авто; Оренда авто з водієм; Обслуговування vip – клієнтів (супровід ваших гостей); Обслуговування корпоративних вечірок; Підмінне авто на час ТО або ремонту; Подача авто в аеропорти; Прокат авто на тривалий тес...
4.0
16 листопада 2015 "Очень качественная работа персонала! Умеренные цены!"
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автодрайв м. Вінниця
Автодрайв, прокатна мережа
Прокатна мережа "Авто-драйв" відкрилася у Вінниці в 2007 році. "Авто-драйв" пропонує такі послуги: Прокат автомобілів без водія; Довгостроковий прокат; Прокат автомобілів з водієм, Прокат мототехніки. Клієнтами мережі "Авто-драйв" є компанії, підприємства, фірми і приватні особи. Ко...
1.5
23 серпня 2016 "Очень не понравилось качество обслуживания!"
Показати адресу
Показати телефон