Стоянки, гаражі, парковки у Вінниці
ТОП 20 за відгуками та оцінками вінничан

Часто буває, що живеш у багатоквартирному будинку, а куди ставити машину стає суцільною проблемою. Власний... Показати ще

Часто буває, що живеш у багатоквартирному будинку, а куди ставити машину стає суцільною проблемою. Власний гараж далека мрія, а під вікнами сусідських авто стільки, що вже немає куди пропхатись після 19.00. Але паркова та стоянка – сучасне рішення. Зараз вони є практично на кожен великий квартал, особливо у новобудовах.

Які плюси парковок?

 • Завжди мають елементарну систему безпеки. 
 • Ціна менша за оренду гаражу.
 • Поставивши машину на стоянку – ви будете менше витрачати коштів на безглузді поїздки у магазин. 

З якими мінусами доведеться зіткнутись?

 • Важко знайти вільні місця.
 • Постійно потрібно витрачати кошти.
 • Вони можуть знаходитись доволі далеко від дому.
 • Не всі парковки є критими, і устаткування машини на морозі чи дощі значно псується.

Та де знайти, де залишити машину у своєму районі? Як не переживати за її безпеку? Загляніть на сайт 20.ua, де зібрані усі парковки та стоянки Вінниці, з відгуками користувачів та описом умов.

Які існують основні види парковок?

 • Класичні з переднім ходом. Всі машини стоять в декілька рядів паралельно, ви заїжджаєте у один з них під кутом та зупиняєтесь на 20-30 см до бордюру. 
 • Європейська заднім ходом. Паралельна, замість прямої розмітки. Тут ви можете легше зманеврувати та протиснутись в потрібне місце.
 • Кутова, має форму ялинки. Доволі не зручна, але займає значно менше місця. Найбільший мінус, криво поставлена машина, захоплює два місця.

Пам’ятайте чудову приказку «Хто не паркується, той не їздить у гіпермаркети». Крім того парковки є наземні, підземні та наземні (відкриті чи закриті). Обираючи стоянку, звертайте увагу на її розміри та огородження, розмітку, охорону та автоматичні системи. 

Найпопулярніші парковки – підземні. Вони екологічні та не витісняють місце під житло. Не викривлюється ландшафт та залишається цілісний дизайн архітектури. Мрією міста Вінниці є багаторівневі стоянки. Вони вимагають великого обхвату території, тому зараз менш поширені. Однак поступово таку систему стоянок враховують при будівництві нових житлових комплексів та торгових центрів.

Та якщо у вас є  зайві кошти, подумайте про купівлю гаража. Який краще обрати серед можливих варіантів?

 • Металевий гараж – простий при транспортуванні, його можна перевозити сотні разів при переїзді. Коштує порівняно недорогою Матеріал довговічний, металевий гараж важко пошкодити. Однак він незатишний взимку. Та й тут постійно утворюється шкідливий конденсат. Також боїться вогню. 
 • Кам’яний гараж. Надзвичайно дорого. Коштує, таку споруду неможливо транспортувати. Однак він надійний у будь-яку пору року та не піддається руйнації.
 • Прибудований гараж – обігрівається за рахунок будинку. Гарно вписується в інтер’єр. Але потрібно уважно слідкувати за виходом усіх шкідливих газів.
 • Навіс – найекономніше рішення. Та все ж подумайте про захист свого автомобіля в холодну пору року.

Читайте відгуки про парковки та стоянки на 20.ua. Так, ви будете впевнені у їх надійності. Крім того вирахуєте, як витратити менше часу на дорогу.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Анастасія - фото 1
Анастасія
У приміщенні торгово-розважального закладу "Анастасія" знаходиться однойменний...
"SkyPark (Магіцентр)" - фото 1
ТЦ Квартал - фото 1
ТЦ Квартал
ТЦ "Квартал" розташовані: магазини побутової техніки, продуктовий супермаркет...
ТРК Поділля City - фото 1
ТРК Поділля City
«Поділля City» – cучасний торгово-розважальний комплекс, що включає...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Логотип Стоянка г. Винница
Логотип Локомотив, стоянка м. Вінниця
Логотип Ветерани, гаражне товариство м. Вінниця
Логотип MobiBlanch, стоянка г. Винница
Логотип Стоянка г. Винница
Логотип Стоянка г. Винница
Логотип Стоянка г. Винница
Логотип Стоянка г. Винница
Логотип Стоянка г. Винница
Логотип Автостоянка на Садовій м. Вінниця