Автохелф, автокомплекс

7 відгуків Додати відгук
Станція технічного обслуговування автомобілів “Автохелф” надає послуги: ремонт та діагностика двигунів, інжекторних форсунок; кузовний ремонт, рихтування і витягування кузовів і ра... Дізнатися більше
провулок... Показати
gm
(0432) 69 71 xx Показати
Відправити e-mail
http://avtohelf.com
$ $ $
Відгуки (7)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Викторович Анатолий 4.5
28 вересня 2016
Після першого відвідування СТО залишилися тільки позитивні враження. Найбільше сподобалася чистота в всіх приміщеннях сервісу, привітне ставленя персоналу, а також акуратне і бережливе відношення до автомобілів які приїзжають на ремонт. Також був приємно здивований цінами на послуги і запасні частини.Відремонтували автомобіль вчасно, проблема зникла. Через 3 тисячі приїду на ТО.
Поскаржитися
Daria Savchuk 5.0
21 липня 2016
Прошедшая реклама на винницком телевидении 17-18 июня об открытии СТО "Автохелф" в сети Bosch-ceрвис заинтересовала меня, и я решила проверить уровень обслуживания и сервис. Очередное ТО моего Siat Altea я проходила на СТО "Автохелф". В понедельник в 9.00 меня ждал приветливый мастер-приемщик Роман и автослесарь, место на подъемнике также ожидало меня. В ходе диагностики автослесарь выявил подтекание задних амортизаторов и люфт в рулевых тягах, мне предложили заменить эти части, а также произвели замену масла, масляного фильтра, воздушного фильтра и фильтра салона. Меня удивила скорость и опрятность выполнения работ - около 1,5 часа а также приемлемые цены на фильтра фирмы Bosch. По-моему мнению СТО "Автохелф" вплотную приблизились к европейскому обслуживанию и это очень радует в сегодняшних реалиях. Мне все понравлось, в дальнейшем буду обслуживаться на СТО "Автохелф" сети Bosch сервис! Рекомендую всем!
Поскаржитися
Олексій Луценко 1.8
19 липня 2016
Після ремонту загорівся чіп двигуна - поломка (залитий датчик детонації), обнулили відразу, через 5 км їм перетелефонував - "опосля", тричі дивились, тричі оплочував "комп'ютерну діагностику" ...В результаті з електропроводкую по цей день проблеми, вся в хлам..... Капремонт пройшов "на славу" :( Через 1,5 місяця "пішов" ремінь ГРМ замінили за 2 доби. Через 2 місяці - стійка, ремонт гарантійний, але кошти не повернули вже пройшло більше 2 місяців. Рекомендувати??? Я так розумію залежить від менеджера, який веде і приймає машину.... На даний момент, по зазначеним телефонам :) глухо.... Роблять лиш те - що показав пальцем, якось певної ініціативи - "0" Аргумент - "ви не говорили"??? А якщо я не "бум-бум" в машинах?? А якщо і розумію, і залізу сам під неї, то наХіба мені комусь платити гроші за те, що вони закрутять гайку?? Якщо я вже сам заліз??? В чому суть СТО?????
Поскаржитися
Mad 5.0
14 липня 2016
Брат не один раз ремонтував тут авто. Все швидко, чітко, адекватно.
Поскаржитися
Ткаченко Алексей 5.0
14 липня 2016
СТО рекомендую. Проблем не виникало.
Поскаржитися
Анонім 1.5
21 березня 2015
Халтурщики с большой буквы запчасти если не проконтролировать могут всунуть и б/у выдавая за новы на 40% дороже. Дерипаска это их приемщик машин поэтому и отзыв такой хороший. Качества работы нет, грантии на дают даже на работу. Чтоб чтото сделали надо постоянно подгонять. На пылиники даже хомуты лень поцепить, работая с двигателем краску на крыле поцарапали, сиденье вымазали в мазут и х.з. во что, но они "не при делах, так и было". Про запись правда на осмотр правдв, ремонт правда. Вообщем не советую, едьте на любую другую куда хотие - только не сюда.
Поскаржитися
Александр Дерипаска 4.8
16 жовтня 2014
Професионально.Качественно.Европейское обслуживание.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Автозапчастини, автоаксесуари

Дивитися