Страхування у Вінниці. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Страхування у Вінниці

Страхова компанія у м. Вінниці – це перспективна гілка бізнесу в цілому світі. На жаль, рядовому користувачу часто здається, що «страховка» – послуга, з якою потрібно багато часу програтись.

У нашій довідці ознайомлюйтесь з відгуками, оцінками та рейтингом страхових компаній України.

 • Практично кожен роботодавець вимагатиме добровільне медичне страхування. ДМС ідеальне рішення для спортсменів, фрілансерів, водіїв. Система працює за такою схемою: обираються ситуації страховки, клініка чи навіть лікар, розраховується вартість. ДМС вигідна, якщо ви витрачаєте багато грошей на медицину або довіряєте конкретній клініці. Укладається річний договір. Однак зверніть увагу на особливі випадки, коли умови можуть змінюватись. Це часті відрядження, вагітність, рак. Щоб вибрати якісну ДМС, зверніться до страхової компанії. Так ви уникнете водяних каменів. Особливо, коли вже знаєте про якусь свою хворобу. ДМС фільтрують запити «шахрайства» й не розглядають такі справи.
 • Другим популярним видом є каско страхування. Тут є значні переваги: держава не збільшує виплати, а страхова компанія має свої пропозиції з базовими тарифами. Чим ще корисне каско страхування? Покривається ризик ДТП незалежно від вини, стихійного лиха, пожежі чи крадіжки машини. Ви знімаєте з себе масу проблем пов’язаних з ремонтом. Тому каско страхування – об’єктивна необхідність для власної безпеки.
 • Другим лідером є АХА страхування в Україні, що розпочало свою історію в Франції. Її авторитет підтверджується довірою більш ніж півмільйона клієнтів. Яку вигоду користувачі отримують від АХА страхування? Навіть під час кризи виплачують усі кошти користувачів. Філіали розташовані по всій території країни. У 2015 році міжнародне незалежне опитування підтверджує, що рівень задоволення сервісом АХА страхування складає 91%.

Крім того зверніть увагу на функції та принципи страхових компаній. Існує три форми організації:

 • Резервні фонди.
 • Самострахування.
 • Власне саме страхування за рахунок внесків.

Основні функції, що мають страхові компанії:

 • Забезпечення себе від ризику випадкових подій.
 • Інвестиції вільних коштів у безпеку.
 • Збереження суми страхування наближається ідеєю до кредиту.

Тому, уважно віднесіться до свого здоров’я. Життя – це найцінніший подарунок у світі й варто потурбуватись про його збереження заздалегідь.

Автострахування.

Іноді водії купують поліс обов’язкового автострахування тому, що повинні, не замислюючись над тим, що він передбачає. Трапляється, що володільці полісу страхування цивільно-правової відповідальності звертаються за виплатою компенсації при пошкодженні власного авто. Наприклад, після того, як подряпали його корпус паркувальним стовпчиком. Насправді, автострахування цивільно-правової відповідальності, що також часто називається «автоцивілка», працює зовсім інакше.

Страхування цивільно-правової відповідальності володільців авто, або «автоцивілка» є обов’язковим у багатьох країнах і передбачає компенсацію страховою компанією шкоди, нанесеної життю, здоров’ю або майну третіх осіб винними діями водія. Такий поліс страхування авто захистить його власника від необхідності компенсувати шкоду третім особам самостійно. Використання авто без полісу «автоцивілки» в Україні забороняється.

Поліс «автоцивілки» можна отримати, уклавши договір із будь-якою страховою компанією, яка надає послуги такого роду. За законодавством України строк договору не може перевищувати одного року. При його укладенні страхова компанія присвоює власнику авто клас в залежності від частоти страхових випадків, що виникли з його вини. В подальшому цей клас буде впливати на розмір компенсації (чим частіше завдається шкода, тим меншою буде сума, що компенсується страховиком). Граничний розмір страхової суми встановлений законодавчо:

 • при завданні шкоди майну – не вище 50 000 грн. на одну людину;
 • при завданні шкоди життю і здоров’ю потерпілих – не більше 100 000 на одну людину.

Збільшити розмір страхової суми можливо лише шляхом укладення договору добровільного автострахування (каско страхування).

Що таке «Зелена картка»? Як правило, страхові компанії, більш зацікавленні у видачі полісу «автоцивілки», включають до нього різноманітні додаткові послуги. Наприклад, таким бонусом може бути безкоштовний сертифікат «Зелена картка» - обов’язкова страховка авто, що виїжджають за кордон. Однак, він є дійсним лише у державах-учасницях міжнародної системи «Зелена картка».

Скоротити витрати водія у випадку заподіяння шкоди його власному авто можна лише уклавши договір добровільного автострахування («каско»). Такий поліс дозволяє оплатити ремонт або відновлення авто незалежно від вини його власника. Як правило, каско передбачає компенсацію шкоди при викраденні автомобіля, а також при його знищенні або пошкодженні внаслідок:

 • ДТП з вини водія;
 • ДТП, а також протиправних дій третіх осіб;
 • стихійного лиха, пожежі, вибуху або нещасних випадків;
 • падіння різного роду предметів;
 • дій тварин тощо.

Укладення таких договорів є досить вигідним для власників авто, однак не дуже розповсюджене в Україні через високу вартість. Частіше за все поліс каско купують для нових автівок.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Країна м. Вінниця
Країна, страхова компанія
Напевно, вам знайома ситуація, коли потрібно застрахувати майно. Швидко, якісно, оптимально по ціні. Ще й без зайвого остраху про кошти. У такому випадку варто звернутись до страхової компанії «Країна», що входить у 30-ку лідерів своєї сфери по всій території України Досвід праці понад 20 рокі...
4.2
02 листопада 2016 "Більше 5 років працюю з ними!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Eurolife, страховая компания г. Винница
Євролайф Україна ЛТД, страхова компанія
Ви навіть не здогадуєтесь, як легко позбутися від переживань щодо свого майбутнього і пенсійного забезпечення з консультаційною компанією «Євролайф Україна ЛТД» і її фінансовими партнерами ПрАТ «Граве Україна Страхування життя», «MetLifeУкраіна». Ви отримуєте якісні послуги з: Накопичення к...
4.9
09 листопада 2016 "Лучшая сервисная компания в стране потому, что на протяжении длительного периода времени были первой и остаются..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Княжа м. Вінниця
Княжа Вієнна Іншуранс Груп, страхова компанія
Українська страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» задовольнить проблеми страхових послуг. Ми орієнтуємось на фізичних осіб та невеликий бізнес. Пропонуємо основні страхові послуги за оптимальними цінами. Автострахування. Медичне. Майнове. Транспортування та вантажі. Медичні вит...
5.0
23 листопада 2015 "Молодці!!!Ви найкращі!!!!Так тримати!!!!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Арсенал страхування м. Вінниця
Арсенал страхування, страхова компанія
ПРАТ «Страхова Компанія «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» - це сучасна компанія, що динамічно розвивається, та відома серед провідних українських страхових компаній як надійний партнер, здатний надати весь спектр послуг у галузі страхування. Компанія створена командою професіоналів, що працюють на ринку з 1992...
4.9
16 листопада 2016 "Завжди все чітко, зрозуміло і швидко! Так тримати! Успіхів Вам у розвитку!!!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Місто, страхова компанія м. Вінниця
Місто, страхова компанія
Страхова компанія "Місто" входить у пятірку найбільших страхових установ на Вінниччині. Власником є Вінницька міська рада. Репутація та високі гарантії виконання зобовязань - головні пріорітети в роботі компанії. Види страхування: медичне страхування, страхування житла, авто та інше.
4.9
21 листопада 2015 "тому що, я так вважаю, і це моя власна думка"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Універсальна м. Вінниця
Універсальна, страхова компанія
Історія ПАТ «Страхова компанія «Універсальна» починається з 1991 року. Єдина страхова компанія України, акції якої котуються ПФТС. Послуги: - автострахування, - страхування майна, - особисте страхування, - програма винагород Fishka.
4.3
02 грудня 2014 "Лучшая страховая компания.Знают свое дело."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Інго Україна м. Вінниця
Інго Україна, страхова компанія
Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має двадцятиоднорічний досвід роботи на ринку. Стабільно займаючи лідируючі позиції за сумами виплат страхових відшкодувань. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.
5.0
23 жовтня 2015 "Найкращі в Україні, так тримати!!!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип PZU Україна м. Вінниця
PZU Україна, страхова компанія
PZU входить до десятки кращих страхових компаній України, активно виплачує компенсації клієнтам та дотримується рамок законодавства. За оцінками всесвітнього рейтингового агентства «Standard & Poor's» Група PZU має високу оцінку фінансової стійкості - «А» (зі стабільною перспективою) PZU проп...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Провідна м. Вінниця
Провідна, страхова компанія
ПРОВІДНА покликана зберігати та піклуватися про добробут кожного жителя України, пропонуючи доступні, необхідні та якісні страхові продукти. Компанія вивчає переваги споживачів, проводить регулярні дослідження економічної та соціально-демографічної ситуації регіонів для надання доступних страхови...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Перша Страхова Компанія, ВФ ЗАТ м. Вінниця
Перша Страхова Компанія
Ризикове страхування: обов’язкове та добровільне транспортне страхування (ОСЦПВВТЗ, «Зелена картка», ДЦВ); майнове страхування (Каско, страхування майна, вантажів); особисте страхування (від нещасних випадків, подорожуючих за кордоном); страхування відповідальності (перевізників, експеди...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип УТСК (UTICO) м. Вінниця
УТСК (UTICO), закрите акціонерне товариство
Закрите акціонерне товариство "УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ" заснована в 1994 році. Набутий за ці роки досвід, а також проведений аналіз своєї діяльності, у тому числі на тлі всього ринку, дозволили фахівцям компанії розробити стратегію на наступні роки. Діяльність UTICO спрямована на...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип АСКА м. Вінниця
АСКА, страхова компанія
Страхова компанія "АСКА" працює майже 25 років щоб забезпечити своїм клієнтам спокій і впевненість у майбутньому. Послуги: 1. автострахування; 2. агрострахування; 3. страхування здоров'я; 4. страхування іммущестрва; 5. страхування в поїздках; 6. страхування відповідальності;...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Уніка м. Вінниця
Уніка, приватне акціонерне товариство
Приватне Акціонерне Товариство "Страхова компанія "Уніка" засновано 10 лютого 1994 року, входить до складу UNIQА Insurance Group. Послуги страхування приватним клієнтам: авто житло здоров’я життя майно та відповідальність подорожі Послуги страхування компаніям: автостра...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Вінкар-МС м. Вінниця
Вінкар-МС, страхова коспанія
Оформлення купівлі-продажу автотранспортних засобів (довідка-рахунок). Виготовлення дублікатів номерних знаків. Страхування транспортних засобів. Експертні послуги — оцінка з метою оподаткування (нерухомість, земля, транспортні засоби).
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип АХА Страхування, (АКСА) м. Вінниця
АХА Страхування, страхова компанія
Страхова компанія «АХА Страхування» - один з лідерів на ринку ризикового страхування України, входить до французької Групи AXA. П’ятий рік поспіль AXA – страховий бренд №1 у світі. Сьогодні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Оранта м. Вінниця
Оранта, страхова компанія
Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) «Оранта» є правонаступницею Укрдержстраху, що засновано 25 листопада 1921 року. Цю дату компанія вважає датою свого заснування. На сьогоднішній день НАСК «Оранта» - найбільша страхова компанія класичного страхового ринку України. Послуги компанії "О...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Мега-гарант м. Вінниця
Мега-гарант, страхова компанія
Страхова компанія "Мега-Гарант" заснована і успішно працює на ринку страхових послуг з 1998 року. На даний момент страхова компанія надає послуги з 17 видів страхування, серед яких шість обов'язкових і одинадцять - добровільних. Основні види страхування: Страхування інвестицій Страхув...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Каштан м. Вінниця
Каштан, страхова компанія
Страхова компанія "Каштан" - універсальна страхова компанія, яка зберігає свої стабільні фінансові позиції та продовжує динамічно освоювати ринок страхування. Головне завдання компанії - увага до вимог і побажань клієнтів. Для працівників важливо продовжити плідну співпрацю з усіма нашими постійн...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Еталон м. Вінниця
Еталон, страхова компанія
Страхова компанія "Еталон" розпочала свою діяльність у 1993 році. Компанія має 24 ліцензії на здійснення 9 обов'язкових і 15 добровільних видів страхування та пропонує близько 50 страхових продуктів фізичним і юридичним особам через розгалужену мережу представництв у всіх регіонах України. СК...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ПРОСТО-страхування м. Вінниця
Просто-страхування, страхова компанія
ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ Автострахування КАСКО Автоцивілка Від нещасних випадків Страхування майна Квартира Будинок Особисте страхування Медицина (ДМС) Від нещасних випадків Страхування туристів ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ Вантажоперевезення Автострахуван...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Показати ще