Затишна оселя, агентство нерухомості

8 відгуків Додати відгук
Затишна оселя, агентство нерухомості - фото 1
Затишна оселя, агентство нерухомості - фото 2
Затишна оселя, агентство нерухомості - фото 3
Якщо ви заглянули сюди – скоріш за все хочете щось купити чи продати. І рішень проблеми існує лише три: Все зробити власними силами, не маючи досвіду з подібними операціями, не знаючи юрид... Дізнатися більше
вул. Козицького... Показати
gm
(067) 960 35 xx Показати
Відправити e-mail
$ $ $
Відгуки (8)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Елена Н 4.5
28 листопада 2015
Прекрасне Агентство, керівництво - прості і приємні люди, які намагаються увійти в становище клієнта, а не показують "свій престиж", не нав'язують свої послуги, а дозволяють самому вирішувати як і з ким мати справу, бо інколи залишаєш агенство саме через те, що розумієш _ тобі просто хочуть продати те що є, а не те, що хочеш ти. Послугами задоволені, живемо вже в новому домі!!! Успіхів усьому колективу "затишної оселі"!
Поскаржитися
V 5.0
27 листопада 2015
Спасибо огромное руководителю агенства Людмиле и риелтору Елене, что помогли в продаже квартиры, проведении сделки. Все консультации по продаже были на профессиональном уровне. Все вопросы решались быстро и с максимальным комфортом для меня. Желаю Вам дальнейших успехов в Вашей деятельности! Очень рекомендую !!!
Поскаржитися
Игорь Шейн 5.0
25 листопада 2015
Співпрацював з цією агенцією де-кілька разів, кожного разу був задоволений співпрацею. Усі співробітники фахівці своєї справи, завжди допомагають. Особливим чином хочу візначити ріелтора Король Людмила Петрівна, з якою наша родина співпрацювала неодноразово. Щиро дякуємо.
Поскаржитися
Алла Пенішкевич 5.0
15 листопада 2015
Купували квартиру 5 років тому. Дуже задоволені роботою колективу. Прекрасна команда. Вдячні пану Олегу за допомогу в оформленні документів при купівлі квартири. Залишилися тільки приємні спогади. Процвітання агенству!
Поскаржитися
Анюта Яворская 5.0
14 листопада 2015
Придбали квартиру швидко,iз задоволенням. Чудовый район, врахованi усi нашi побажання. Дякую за хорошу роботу, ви заслуговуэте на перемогу.
Поскаржитися
Екатерина Бурковская 5.0
13 листопада 2015
Знаю колектив багато років. Послуги надаються оперативно, професійно та з розуміння потреб клієнтів. Хто прийшов до "Затишної оселі" за якісними послугами, той стає ще й частиною родини.
Поскаржитися
Солодков Паша 5.0
06 листопада 2015
Весьма собраний коллектив, помогли быстро и не дорого нашли квартиру. В хорошим месте! Спасибо за сотрудничество. Советую всем.
Поскаржитися
Олена 5.0
13 вересня 2014
Півроку назад купила квартиру. Вже зробила ремонт. Задоволена покупкою.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Агентства нерухомості

Дивитися