Ремонт годинників у Вінниці. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Ремонт годинників у Вінниці

Кожен, хто розуміється на стилі, має при собі маленького помічника пунктуальності – годинник. Та часом механічна чи електронна начинка ламається. Тоді саме час звернутись у сервіс ремонту годинників. І хоча таких сервісів не так багато, але усі вони зібрані на довідці, створеній за вашими відгуками – 20.ua.

Які найпоширеніші поламки годинників зустрічаються?

  • Не ідуть.
  • Занадто спішать.
  • Навпаки відстають.
  • Ремінець порвався чи затерся.
  • Зупинились стрілки.
  • Сіли батарейки.

У сервісних центрах з ремонту годинників вам виправлять будь-який механізм: механічний, електронний чи кварцовий. Крім самого ремонту можливо зробити реставрацію, просто оновити дизайн на сучасніший.

Щоб не звернутись до ремонту годиннику, важливо слідкувати за правилами експлуатації. Не ремонтуйте механізм самі, тримайте подалі від води, відкритого вогню та тепла, проводьте чистку.

Ремонт годинників – це складна ювелірна справа, що вимагає безліч знань та умінь. Не псуйте улюблену річ, а довіртесь кваліфікованим знавцям. Усі контакти, адреси та відгуки шукайте на сайті 20.ua.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Майстер-тайм, ремонт годинників м. Вінниця
MasterTime, ремонт годинників
"Майстер-тайм" - сервісний центр з обслуговування японських і швейцарських годинників. Центр надає широкий спектр послуг, які дадуть клієнтові можливість забезпечити якісний гарантійний та післягарантійний ремонт, а також потокове обслуговування годин. Основні послуги: гарантійний ремонт...
5.0
13 листопада 2016 "Хороший сервіс, ввічливі й привітні працівники. Відремонтували годинник швидко. Дуже задоволена, рекомендую."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Салон-магазин «Єврочас» м. Вінниця
Єврочас, салон магазин годинників
Салон-магазин «Єврочас» - це: Постійна система знижок. Гарантія на всі годинники. Обов'язкове післягарантійне обслуговування. Індивідуальний підхід до кожного покупця. - У нас можна замовити годинник в онлайн режимі з доставкою по Україні. - Оригінальні марки годинників самих різних на...
5.0
26 жовтня 2016 "Професійний та привітний персонал, якісні годинники і приємні ціни. 5+."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип TIME-CITY м. Вінниця
Time-City, магазин годинників
Годинники наручні, настінні, напольні, будильники, настільні, мережні. Мережа годинникових магазинів "TIME-CITY" продає тільки оригінальні годинники швейцарських, японських, німецьких, австрійських та інших часових марок. Завдяки своєму асортименту, вигідним цінам та високому рівню обслуговування...
5.0
28 вересня 2016 "Великий асортимент, гарне обслуговування та широкий вибір сервісного обслуговування. Дякую за Вашу турботу про..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Ремонт годинників м. Вінниця
Ремонт годинників
На даний момент немає детального опису цієї компанії
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон