Все для саду у Вінниці
ТОП 20 за відгуками та оцінками вінничан

Садівництво далеко не останнє хобі у вінничан. Багато хто має дачі або ж навіть будиночок у селі. А 37%... Показати ще

Садівництво далеко не останнє хобі у вінничан. Багато хто має дачі або ж навіть будиночок у селі. А 37% взагалі утримують приватний будинок. Звісно сад вимагає великої віддачі з боку власника, а тому важливо розумно обирати мінеральні добрива, садовий інвентар чи інше. Відгуки про садові центри Вінниці читайте на сайті 20.ua.

Так як прогрес не стоїть на місці і всі користуються добривами. Давайте розберемось, які типи добрив можна придбати у садовому центрі. Де варто їх використовувати.

 • Органічні добрива – це природні матеріали, які можна практично безкоштовно отримати у великому сільському господарстві. До них належать: гнів, гумус, торф, тирса і солома, мул, компости. Органічні добрива дешевші та екологічніші. Але вони мають найнижчий ефект з усіх.
 • Мінеральні добрива – неорганічні, містять у собі різноманітні мінеральні солі. Поділяються на прості одноелементні структури та складні багатоелементні. Забезпечуйте свої рослини комплексно, або лише тією частинкою, якої не вистачає. Наприклад, чорнозем бідний на марганець і його варто штучно поповнювати. Мінеральні добрива поділяються на: калійні, азотні та фосфорні. Їх переваги:
  • Збільшення білку.
  • Легкість застосування.
  • Забезпечення захисту від деяких хвороб.

Використовують мінеральні добрива для ягід, овочів, плодових дерев, пшениці, кукурудзи, соняха. Всі мають різний ступінь та термін обробки.

 • Карбамід – нині найпоширеніший через рад переваг. А це: збільшення маси плоду та вміщення білку, підвищення врожаю, легкий спосіб застосування та хороше засвоєння рослинами. Карбід складається на 46% з азоту і тому належить до концентрованих добрив. Має різні типи для сільського господарства й промислового. Його використовують для пшениці, соняху, кукурудзи, плодовитих дерев. Тому, якщо ви побачили у ваших рослин повільний ріс, тонке листя чи недорозвинені початки – скоріше за все їм не вистачає азоту. І вам прямо дорога в магазин саме за карбідом.

Але крім добрива задумайтесь і про хороший садовий інструмент: секатори, садові ножиці, бензопили, поливні шланги, сучкорізи і таке інше. Придбати це можна у будь-якому садовому магазині.
Садові інструменти поділяють на:

 • Для роботи з ґрунтом.
 • Для рослин.
 • Для поливних робіт.
 • Для вантаження.

Отже, не сидіть на місці ні влітку, ні взимку. Завчасно купуйте у садовому центрі добрива та садові інструмент. А після цього насолоджуйтесь власними домашніми та смачненькими продуктами.

Агрохімцентр, все для саду та дому
5.0
середній бал на основі
Продаж сучасних засобів захисту рослин, мінеральних добрив, насіння сортів і гібридів...
Ниф Агро Поставка, опорні і захисні матеріали для садівництва
0.0
середній бал на основі
"Ниф Агро" надає наступні послуги по продажу та встановленню: систем...
Остер, захист рослин
0.0
середній бал на основі
Основною діяльністю компанії «Остер» є оптова та роздрібна торгівля засобами...
Агропрогрес плюс, зернова компанія
0.0
середній бал на основі
ТМ «Агропрогрес» спеціалізується на виробництві власних кормів для тварин...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Домашній майстер, все для саду та дому
0.0
середній бал на основі
Гуртова торгівля будівельними матеріалами, сантехнікою, насосним обладнанням, садово-городнім...
Агрохім-Захист, все для саду та дому
0.0
середній бал на основі
Компанія «Агрохім-Захист» вже 15 років існує на ринку засобів захисту...
Тетянин Сад
0.0
середній бал на основі