Енрон

7 відгуків Додати відгук
Компанія «Енрон» пропонує широкий асортимент послуг із ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки: ноутбуки, ПК, принтери, монітори. Все це із гарантією за дуже демократичним... Дізнатися більше
вул. 600-річчя... Показати
gm
(0432) 55 09 xx Показати
http://enron.com.ua
$ $ $
Відгуки (7)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Victoria Lysak 5.0
16 жовтня 2016
Дуже сподобалась робота сервісного відділу Енрон. Нещодавно віддала туди свій нотбук в ремонт (пролила чай на клавіатуру). Результатом задоволена, діагностика була проведена швидко і якісно. Клавіатуру мені замінили на нову, touchpad відремонтували. Приємно здивував персонал сервісного центру. Мені зателефонували особисто і повідомили, про те що нічого більше крім клавіатури і touchpad пошкоджено не було. Мене перепитали чи варто ремонтувати touchpad (коли я заносила ноут, мене запитували чи користуюсь я ним взагалі, на що я відповіла, що майже ні) і попередили про додаткову вартість. Пізніше, по завершенні робіт, мені прийшло смс-повідомлення, в якому вказувалось, що я можу забрати замовлення у зручний для мене час та ціна за надані послуги.
Поскаржитися
Собчук Виталий 5.0
08 липня 2016
Сервісний відділ справляється на всі 200% окреме дякую менеджеру Андрію за підбір товару.
Поскаржитися
Makivchuk Nazar 4.0
01 грудня 2015
цікаво, весело, позитивно та пізнавально )))
Поскаржитися
Светлана Коваленко (Ефремова) 5.0
20 листопада 2015
!!!!!!!! Супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Поскаржитися
Ваколюк Вероника 5.0
15 листопада 2015
На прошлой неделе перестал работать монитор. Обратилась в сервисный центр магазина "Енрон" первый раз, по совету знакомого . Через день монитор уже забрала домой, работа выполнена быстро и качественно, Смело рекомендую.
Поскаржитися
Татьяна Носальская 5.0
04 листопада 2015
За консультацией обращаюсь в центр "Энрон" регулярно. Всегда получаю профессиональные рекомендации и диагностику. Качество обслуживания у ребят на высоте. Спасибо!
Поскаржитися
Елена Назаренко 5.0
09 вересня 2015
Обращалась в центр Енрон, когда у меня неожиданно сломался принтер, а этот сервис находился недалеко, поэтому решила туда сходить. Принтер починили быстро, чему я была приятно удивлена. Починка вышла недорого, а принтер работает, так что меня все устроило.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Магазини офісної техніки

Дивитися