Apple «iPeople», магазин і сервисний центр

6 відгуків Додати відгук
Apple «iPeople», магазин і сервисный центр - фото 1
Apple «iPeople», магазин і сервисный центр - фото 2
Apple «iPeople», магазин і сервисный центр - фото 3
Apple «iPeople», магазин і сервисный центр - фото 4
«iPeople» - Магазин & Сервісний центр Apple - це не просто магазин Apple, а центр обслуговування, місце, куди ви можете прийти, щоб порадитися, вибрати відповідний пристрій, де вас нав... Дізнатися більше
вул. Пирогова... Показати
gm
(096) 444 77 xx Показати
Відправити e-mail
vk.com
$ $ $
Відгуки (6)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Alex Homenko 1.8
19 липня 2016
Повість про сервіс "iPeople" що на 600-річчя. Телефон iPhone 5s, була проблема зі звуком при підключенні зарядного пристрою, звук просто зникав через деякий час після того, як похрипить динамік. Витратили дві доби мого часу, вперше "відремонтували", того "ремонту" вистачило на 3 години, і з'явилися жовті плями на дисплеї, що у випадку якщо я захочу продати телефон знизить його вартість (сплатив 400 грн.). Заніс наступного дня знову, сказали що наразі не можуть виправити свою роботу, потрібно залишити телефон на добу. Залишив. Прийшов сьогодні, мені повідомляють що виявляється там неполадка зовсім в іншому модулі, їх робота не мала жодного ефекту, а відремонтувати буде коштувати вже 1600 грн. Виховано запропонував повернути мені частину грошей, залишити тільки 100 грн. оскільки в них стільки коштує діагностика. Сказали що майстер все ж час свій витратив, повернуть 200. Трішки посперечався виразив своє незадоволення їх послугами після чого все ж прийняли мої умови. В результаті отримав телефон з плямами на дисплеї (ледь помітні але все ж), в тому ж стані що до ремонту, дві доби витраченого часу, -100 грн, негативне враження про даний сервіс і натхнення на написання даної статті. Як невеликий плюс можна зарахувати вибачення продавця в той момент коли я вже був на півдорозі до дверей їх "закладу". P. S. І ціни в них майже в двічі вищі ніж в конкурентів. Тепер в мене народилася ідея все ж знайти правду в Вінниці і обійти всі сервіси з цим телефоном, йому вже все рівно мабуть гаплик, а з приводу якості послуг можливо вийде скласти для себе якесь враження. P. P. S. Якщо вам цікаво продовження історії, робіть репости цього запису, якщо якийсь інтерес до цієї теми буде я складу перелік закладів які відвідаю, і опишу коротко свої враження про них.
Поскаржитися
Иванов Коля 1.3
19 липня 2016
НАЙГІРШИЙ МАГАЗИН З ОБСЛУГОВУВАННЯ. КУПИВ 5с НЕ ПРАЦЮВАВ 3g ДОВЕЛОСЬ ЇХАТИ ДО ЛЬВОВА. ТАМ МЕНІ ПОМІНЯЛИ НА 5 З ДОПЛАТОЮ. В ТОМУ ПЯТОМУ *** БАТАРЕЯ СТОЯЛА. ПРИЙШОВ В В МАГАЗИН З ГАРАНТІЄЮ МЕНІ КАЖУТЬ - ЦЕ НЕ НАША КОНТОРА. НЕ КУПЛЯЙТЕ!! Купіть краще в іншого ресселлера.
Поскаржитися
anonim 3.3
03 червня 2016
Купила телефон в iPeople в феврале, а потом проверила время активации IPhone на сайте и как оказалось, телефон был активирован в январе. По сути купила уже б.у (
Поскаржитися
Elena 2.0
12 травня 2016
Крайне не рекомендую обращаться в этот сервисный центр! Сдавала в ремонт айфон с разбитым стеклом, а в итоге мне поставили новое стекло ужасного качества, на котором глючил сенсор и шли полоски по экрану. Обратилась в другой сц, где при мне вскрыли мой телефон и оказалось, что экран заменили не на новый, а на б/у, еще и повыкручивали болтики и защитные экранчики не поставили, или потеряли или украли этого я уже не знаю! никакой гарантии они не придерживаются! Заманивают низкой ценой, а в итоге получается, что надо опять ремонтировать телефон и платить еще раз, но только не у них, больше никогда не обращусь в iPeople не под каким предлогом!!!
Поскаржитися
Julia Lyubunya
19 травня 2015
Якісне обслуговування, хороший сервіс, приємні ціни.
Поскаржитися
Влад  Осипов
03 червня 2014
iPeople - Магазин & Сервісний центр Apple - це не просто магазин, а й центр обслуговування, місце, куди ви можете прийти, щоб порадитися, вибрати відповідний пристрій, де вас навчать користуватися ним.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Ремонт мобільних телефонів

Дивитися