KidStock, магазин дитячого одягу

2 відгука Додати відгук
KidStock, магазин дитячого одягу - фото 1
KidStock, магазин дитячого одягу - фото 2
KidStock, магазин дитячого одягу - фото 3
KidStock, магазин дитячого одягу - фото 4
Кожна стильна матуся хоче, щоб її дитина виглядала модно й практично одночасно. Але, на жаль, сучасні реалії такі, що не зажди є кошти на хороший одяг. Стоковий магазин дитячого одягу «KidStok&r... Дізнатися більше
пр-т. Коцюбинського... Показати
gm
(096) 19 02 65xx Показати
$ $ $
Відгуки (2)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Алеся Дымкова(Вознюк) 3.5
23 жовтня 2016
Доброго вечора! Хотіла би Вам подякувати за такий класний магазин в якому чудовий асортимент, ціни дуже гарні. Ви СУПЕР. Але я також поділяю погляд "базарных баб" стосовно Вашого персоналу. Коли заходжу в Ваш магазин, відчуття, що я знаходжуся у продавців вдома. Стосовно того, щоб щось запитати, я взагалі мовчу. Було б не погано почувати себе бажаним покупцем.
Поскаржитися
Олена 2.5
26 травня 2016
Доброго дня. Хочу поділитися своїми враженнями про персонал магазину kidstock, що по вулиці Івана Бевза, за "Петроцентром". Там працюють базарні дівчата, які постійно коментують відвідувачів магазину, які вийшли. Інколи, думаю, що ж вони про мене зараз скажуть, як я вийду?! Також вони, дуже голосно обговорюють свої проблеми, по телефону чи між собою, додаючи матюки, не дивлячись, що це дитячий магазин. Консультацію, там може отримати тільки чоловік, який завітав без дітей)). А ще вони дуже полюбляють прибирати (мити підлогу і вікна), коли в магазині повно батьків з дітьми і усім своїм виглядом показувати, як вони всі їм заважають)). Директору магазину, раджу провести навчанням персоналу, бо не дивлячись на гарні ціни і асортимент в магазин не хочеться заходити. Дякую.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Дитячі магазини

Дивитися