Автошколи у Вінниці. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Автошколи у Вінниці

Напевно, кожен з нас мріє про власний автомобіль. Це ж таке чудо, коли ти самостійно вирішуєш, куди поїхати, коли, навіщо і з ким. Але ж просто купити автомобіль недостатньо. Необхідно ще навчитися водити. Та так, щоб не страшно було виїхати на велику дорогу і там показати всі свої вміння.

Автошкола або уроки водіння є зараз практично в кожному місті. І їх багато, навіть занадто. І кожна автошкола пропонує свої умови. В якихось моментах вони ідентичні один одному, а ось деякі принципово відрізняються. Як же вибрати ту єдину, де Вас навчать водити, та й грошей багато не візьмуть?

  1. Професіоналізм і якість. Як Ви розумієте, на великій дорозі місця розгубленості і неуважності немає. Ви не тільки своїм життям ризикуєте, але і життям своїх пасажирів, водіїв інших машин. В такому випадку, потрібно розуміти, що чим професійніше і досвідченіше інструктор з водіння, тим більше гарантії, що Ви засвоїте все найнеобхідніше. Уроки водіння включають в себе не тільки практику, але і теорію. І щоб не стати винуватцем ДТП або героєм Ютуб все ж знати і те, і інше обов'язково. Тому робіть акцент при виборі автошколи саме на цей критерій.
  2. Цінова політика автошколи. Що відразу кидається в очі? Звичайно, незрівнянно маленька ціна в тій чи іншій автошколі в порівнянні з іншими. Ви кидаєтеся без оглядки в цей вир, і що ж ви бачите? Так, ціна така, як сказано в рекламі, але крім цього Вам треба оплатити то, це, п'яте-десяте. Навряд чи це, чого Ви очікували. Ціни приблизно однакові. Цей критерій не є основним, якщо Ви дійсно хочете навчитися водити.
  3. Місцезнаходження Звичайно, зручніше за все, коли автошкола знаходиться десь поблизу, і не потрібно три рази на тиждень долати перешкоди на такому вже обридлому громадському транспорті. В принципі, розкручені автошколи мають кілька філій в великих містах, тому завжди є можливість вибрати те, що підходить саме Вам.

Підіб'ємо підсумки. Не купуйтеся на низькі ціни за послуги водіння. Шукайте і знаходьте таке місце, де досвідчений інструктор з водіння навчить Вас і теорії, і практики. Пам'ятайте, уроки водіння - це не просто данина моді чи непотрібна витрата грошей. Якщо Ви не хочете стати причиною ДТП або ще більш страшних речей, то краще витратити і час, і гроші, але навчитися водити.

Адже на дорозі Ви відповідаєте не лише за своє життя, але і за життя водіїв інших машин, своїх і їх пасажирів.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип АвтоУчКомбінат м. Вінниця
Вінницький обласний автоучбовий комбінат
Ви давно мрієте водити, але ще не визначились з автошколою? Мережа автошкіл «ВОАУК» («Вінницький обласний автоучбовий комбінат») проводить навчання з транспортних засобів усіх категорій. Наша головна перевага – це величезна матеріально-технічна база: Cпеціально обладнані навчальні класи;...
4.9
24 листопада 2016 "Не погано...... В основному нормально."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Винницкая автошкола , ОСОУ г. Винница
Вінницька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України
Важко уявити сучасне життя без автомобіля. Чотирьохколісний товариш допомагає з комфортом владнати всі справи набагато швидше. Маєш бажання отримати посвідчення водія і вирушати в дорогу з відчуттям безпеки? Вінницька автошкола ТСОУ пропонує пройти курс навчання та здобути навички професійного водін...
4.8
28 листопада 2016 "Весною цього року моя мама брала уроки водіння. І ії іструктор д. Саша дозволив мені з ними покататися! Моя мама..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ВОСТК ТСО Украины АВТОДРАЙВ г. Винница
ТСОУ "Автодрайв", автошкола
Вміння професійно керувати автомобілем стало необхідністю у сучасному житті. Пересуваючись дорогами населених пунктів швидко та комфортно, ми економимо свій час та час своїх близьких. Якщо питання оволодіння навиками керування автомобілем на сьогоднішній день є для Вас актуальним, автошкола «Авто...
5.0
11 лютого 2017 "Я дуже щаслива, що прийшла саме в цю школу. І вийшла з неї із знанями! Автошкола "АвтоДрайв" найкраща. Хочу подякувати..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автошкола Меркурій м. Вінниця
Меркурій, автошкола
Навчитися водити автомобіль у справжніх професіоналів можна в автошколі «Меркурій». Наші інструктори мають значну практику за кермом. Майбутні водії навчаються їзді на сучасних автомобілях марки BMW. Коробка передач автоматична та ручна. Після закінчення навчання, для підвищення рівня знань, у...
4.8
24 жовтня 2016 "Вдячна колективу автошколи "Меркурій" за професійне навчання. Маю гордість за те , що вчилась в цій автошколі...."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автошкола "Форсаж ВВ" м. Вінниця
Форсаж ВВ, автошкола
1. Навчання водіїв на категорію "В". 2. Додаткові уроки водіння автомобіля 3. Треніги по захисному водінню, Еко - водінню, зимовому водінню автомобіля тощо.
4.7
08 лютого 2017 "Спасибо, продолжайте в том же темпе."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автошкола на Подолье г. Винница
Автошкола на Поділлі
Підготовка водіїв кат. A1, А , В1 , В, С1, С, ВЕ , С1Е , СЕ. Наші аудиторії оснащені всім необхідним обладнанням для поліпшення засвоєння інформації: На уроках Вам не тільки розкажуть про правила дорожнього руху, будови автомобіля , правилах початку руху , водійської етики , але й продемонс...
5.0
08 листопада 2016 "Автошкола одна з найкращих в місті! Навчання доступне,викладач Сергій Вікторович навчить усім азам правил дорожнього..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ООО "Учебно-научное предприятие" Проф-Авто " г. Винница
ТОВ "Учбово-наукове підприємство "Проф-Авто"
Проводиться підготовка водіїв всіх категорій транспортних засобів більше 20 років. Навчання проводиться в комп'ютерних класах, водіння-на сучасних автомобілях з професійними інструкторами.
4.9
19 грудня 2016 "Привіт усім! Пройшов навчання у цій школі на вулиці Порика 29. Постараюсь коротко: інструктором у мене був Олег..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Винницкий учебно-производственный комбинат "Сигнал" г. Винница
Сигнал, автошкола
Автошкола "Сигнал" існує з 25 серпня 1996 року, має ліцензію Міністерства освіти України на право підготовки водіїв транспортних засобів АВ № 395601. Автошкола проводить навчання за категоріями: A1, A, B, C, В і С, D, CE. Учбові автомобілі: Mitsubishi, Toyota, Daewoo, Chevrolet, Kia, Hyundai, Merced...
4.4
25 листопада 2016 "Преподаватели и инструктора хорошо подготовлены. Знания дали, за что им и спасибо. Экзамен сдал с 1 раза. Ошибок..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автошкола 7777 м. Вінниця
7777, автошкола
Автошкола "7777" відкрилася в кінці 2013 року і проводить підготовку водіїв категорій "А", "А1", "В", "С". В автошколі навчать: - Правилам дорожнього руху, - Будовою і правилами експлуотаціі автомобіля, - Основам керування автомобілем, - Безпеки руху на автомобілі, - Етики та культ...
5.0
25 листопада 2015 "Хороший проект,рекомендую всем!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автошкола ВОА ВСА г. Винница
Вінницька обласна автошкола
Навчання водінню транспортними засобами. Теоретичні курси правил дорожнього руху. Заняття в дві зміни.
5.0
28 листопада 2015 "Автошкола супер, все на высшем уровне. Отношение администрации, преподавателей и инструкторов - очень профессиональное..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Лидер г. Винница
Лідер, автошкола
Автошкола "Лідер" вже давно займає лідируючі позиції у Вінниці і обіцяє зробити кожного професійним водієм. Автошкола пропонує такі послуги: - Нічне водіння для кожного учня, - Правовий захист автомобіліста, - Надання навчальної літератури, - Автоцивілка, - Проходження медогляду, - Водіння на...
4.0
06 грудня 2016 "Отличная Автошкола!!! Рекомендую! Преподаватель Александ Иванович учитель с большой буквы, мастер своего дела,..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип АВТОШКОЛА ВІРАЖ г. Винница
Віраж, автошкола
Много лет я свои денежки копил... Все мечтал купить машину - и купил! Но теперь весь день забита голова, Где и как бы прикупить еще права? А моя мне говорит — не суетись, Лучше, милый, в автошколу обратись, Чтоб мозги не заржавели, стала светлой голова, Ты получишь навык, опыт, межнародные права. Та...
5.0
21 грудня 2016 "Прекрасная автошкола. Преподаватели ответственные и целеустремленные, в общем- настоящие профессионалы! Леонид..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Модекс, автошкола г. Винница
Модекс, автошкола
Періодичне технічне обслуговування. Заміна масла, фільтрів. Установка ГБО. Комп'ютерна діагностика автомобілів. Діагностика підвіски автомобілів. Діагностика гальмівної системи автомобіля. Ремонт двигунів. Ремонт КПП. Шиномонтаж та балансування коліс. Частка паливної системи. Ремонт ходової част...
4.0
08 листопада 2016 "Бред а не автосервис, хотел сделать ТО, загнал машину, парень, который принимает автомобили минут 20 говорил по..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ЦВМ - Центр водійської майстерності м. Вінниця
Центр водійської майстерності, автошкола
Безпека життя і автомобіля- цей принцип ми вибрали основоположним для створення Центру. Основна проблема на дорогах-постійне зростання числа автомобілів і непідготовлених водіїв, що ще більше погіршує ситуація з слабкою інфраструктурою транспортних служб в нашій країні.Закінчивши автошколу і отри...
5.0
26 лютого 2015 "Здавав там на права ше 10 років тому! Все сподобалось!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Вінницька обласна автошкола всеукраїнської спілки автомобілістів м. Вінниця
Вінницька обласна автошкола всеукраїнської спілки автомобілістів
Навчальний заклад об'єднання громадян «Вінницька обласна автомобільна школа Всеукраїнської спілки автомобілістів» Школи автомобільні (автошкола, автошколи) курси водіння автомобілів, мотоциклів і скутерів. Всі категорії: «А», «А1» - мотоциклісти, водії скутерів; «В», «В1» - водії ле...
5.0
29 вересня 2014 "ОООчень терпеливые инструктора. И симпатичные к тому же"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Топ Пилот г. Винница
Топ Пілот, автошкола
Клуб "Топ Пілот" навчить усвідомлено керувати швидкістю, поворотами, разгонами, гальмуванням, знесенням або занесенням. Топ Пілот навчить: - Правильному рулювання та управління автомобілем, - Впевненості в собі, заснованої на вмінні і усвідомлених діях за кермом, - Навичкам безпечного водіння, я...
4.5
02 березня 2015 "Тут часто організовують різні тренінги окремо від навчання. Тобто, уже маючи права, можна просто відвідати кілька..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Мастер - Драйв г. Винница
Майстер - Драйв, автошкола
На даний момент немає детального опису цієї компанії
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон