Автошкола "Форсаж ВВ"

31 відгук Додати відгук
1. Навчання водіїв на категорію "В". 2. Додаткові уроки водіння автомобіля 3. Треніги по захисному водінню, Еко - водінню, зимовому водінню автомобіля тощо.
вул. Фрунзе... Показати
gm
(068) 111 39 xx Показати
facebook.com
vk.com
http://as-forsage.com.ua/
$ $ $
Відгуки (31)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Ирина Хаустова 5.0
20 жовтня 2016
Безмежно вдячна колективу автошколи "ФОРСАЖ ВВ", дякую за отримані знання та навички. Окрема подяка чудовому інструктору.
Поскаржитися
Marina Mirgorodskaya Stonozhenko 5.0
15 жовтня 2016
Величезне спасибі усьому колективу рідної автошколи "Форсаж"!!! Процвітання, креативного, інноваційного педагогічного підходу і освічених й досвідчених водіїв на дорогах!
Поскаржитися
lvlind 5.0
06 жовтня 2016
Вадим Прокопчук, отличный специалист, таких бы по-больше!
Поскаржитися
Валентин Прокопчук 5.0
06 жовтня 2016
Чудова Автошкола. Всім задоволена. Інструктори мают позитивний підхід до кожного. І що саме основне - все доступно. Так тримати. ДЯКУЮ всьому колективу школи "Форсаж".
Поскаржитися
Мерингер Танюшка 5.0
04 жовтня 2016
Эта команда большие молодцы в своём деле, могут быть спокойны в своих учениках они выкладываются на все 100%.
Поскаржитися
Andrii Priadko 4.8
04 жовтня 2016
В цілому автошколою залишився задоволений. Теорію розжували настільки, що в книжку заглядати майже не доводилось. Практичних занять було більш ніж достатньо. Все місто об'їздили вздовж, впоперек і навколо, при цьому різних дорожніх ситуацій траплялось дуже багато. На автодромі всі необхідні маневри відшліфували до автоматизму. Екзамени здав з першого разу не зробивши жодної помилки. Не сподобалось тільки те, що по факту, навчання розтягнулось на 3 тижні довше, ніж було заплановано, тому трохи довелось рухати свої плани. Але інструктори це повністю компенсували своїм професіоналізмом, за що їм дуже дякую. )
Поскаржитися
Шлапак Юлия 5.0
25 червня 2016
Вчора був екзамен в МРЕО! Здала! Теорію і практику з першого разу. За це треба сказати ДЯКУЮ всьому колективу школи "Форсаж" і кожному окремо. Теорія жива, а практика неперевершена. Ні хвилини не шкодую, що вибрала саме цю школу і всім рекомендую. Прийшла "чайником", вийшла - водієм! Реально приємна атмосфера в школі і доброзичливі викладачі. Всім раджу пройти курси саме в цій школі! Окрема подяка Вадиму, моєму інструктору по водінню, за терпіння, підтримку та доступне навчання! Вадим, так тримати!!! Успіху всім і процвітання! З повагою, Юля.
Поскаржитися
Лавринишин Андрей 5.0
24 червня 2016
Школа я вважаю одна з найкращих, викладачі майстри свого діла. Матеріал подають в доступному і "розжованому" стані. Хто хоче отримати водійське посвідчення рекумендую тільки цю школу.
Поскаржитися
Коваль Ксюша 5.0
23 червня 2016
Автошкола просто ШИКАРНА. Море емоцій як на теорії так і на практиці. Вимогливі та водночас з почуттям гумору викладачі та інструктори знають свою справу. Завжди зрозуміють, допоможуть, та навчать. Без сумнівів - "Форсаж" найкращий!!!
Поскаржитися
Elena Prokofyeva 5.0
23 червня 2016
Огромное спасибо школе "Форсаж"!!!! Мой страх перед вождением искоренили просто!!!! Преподаватели супер! ОООчень доступно преподносят теорию, много полезностей и секретов рассказывают! Инструктора... СУПЕР!!!! Спокойные, веселые, поддерживают очень! Сдала в ГАИ без взяток, ну правда с 3-го раза, НО САМА!!! Еще раз спасибо! Уже вожу свою машинку!!!
Поскаржитися
Левицкий Тёма 5.0
16 травня 2016
Ребята молодцы! Весело, доступно и как-то по-семейному всё. Советую.
Поскаржитися
Анна Скоцкая 4.8
14 лютого 2016
Самая лучшая автошкола в городе! Теорию и практику преподают профессионалы, никаких взяток! Экзамены в ГАИ сдавала сама и с первого раза. Уже 2 года за рулем. Ни разу не пожалела о своем выборе - рекомендую всем!!!!
Поскаржитися
Главацкая Рада 1.0
08 грудня 2015
Спасибо за доступное, профессиональное обучение, желание научить и понять каждого ученика. С ув. Рада
Поскаржитися
Путренко Євгеній 5.0
21 листопада 2015
2 роки тому користувався послугами "Форсаж ВВ" - зараз без проблем воджу автомобіль)
Поскаржитися
Шварц Светлана 5.0
18 листопада 2015
Спасибо за хорошую работу, прекрасное настроение и профессионализм!
Поскаржитися
Dmitro Vasilovich Sofyna 5.0
17 листопада 2015
Здається найкраща автошкола у місті, зараз дружину свою планую туди віддати, щоб повністю навчилась у професіоналів. Коли в автошколу приходить людина за "правами", а виходить з водійським посвідченням та вмінням то гарна школа ;)
Поскаржитися
Irina Pavlyuk 4.8
17 листопада 2015
Автошкола "ФОРСАЖ" - найкраща школа у нашому місті. В цій школі дійсно вміють пояснювати і як кажуть "розжовувати" всі правила дорожнього руху, різні нетипові ситуації на дорогах. Великим плюсом є досить велика кількість годин з навичок водіння. Програма навчання складена таким чином, що за 2 місяці можливо навчитися керувати автомобілем з "нуля" та відчувати себе вільно на дорогах за кермом. Чудовий колектив з ними весело та цікаво. Бажаю Вам терпіння, наснаги і успіхів у всіх починаннях! =)
Поскаржитися
Денис Куліш 5.0
17 листопада 2015
Відмінне навчання, чудові викладачі. Найкраща автошкола!!!
Поскаржитися
Roman Fotuima 5.0
17 листопада 2015
Найкраща автошкола у Вінниці! Чудовий колектив та гарна якість навчання!
Поскаржитися
Шалагай Паша 4.8
17 листопада 2015
Два года назад долго выбирал школу. Основной признак по которому искал в интернете "без сдачи за бабло". Преподаватель теории разжёвывал всё от и до. Моя цель посещения автошколы "знать правила так что бы гайцы остановив меня рыдали от беспомощности" оправдана. Теория сдана с первого раза. Внутри школы есть свой экзамен перед посещением ГАИ. Возможность практиковаться на автодроме будет полезна всем. В общем рекомендую на все 100%. И я не какой то левый бот комментящий тут для количества. Живой человек, фотограф fessant.com
Поскаржитися
Показати ще
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Автошколи

Дивитися