Автошкола на Поділлі

9 відгуків Додати відгук
Підготовка водіїв кат. A1, А , В1 , В, С1, С, ВЕ , С1Е , СЕ. Наші аудиторії оснащені всім необхідним обладнанням для поліпшення засвоєння інформації: На уроках Вам не тільки розкажуть про пра... Дізнатися більше
вул. Зодчих... Показати
gm
(0432) 50 41 xx Показати
http://avtoshcola.com.ua
$ $ $
Відгуки (9)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Людмила Смалюховская 5.0
20 жовтня 2016
Сдала вчера экзамены с первого раза (и теорию, и вождение)! Прежде всего огромное спасибо за терпение и профессионализм самому лучшему инструктору города - Гнатюку Василию Васильевичу! Благодаря ему я смогла преодолеть страх вождения, т.к. до школы никакой практики у меня не было. Самая лучшая похвала для меня была во время экзамена, когда инспектор-экзаменатор сказал мне "чувствуется, что опыт вождения у Вас был и до школы")))))
Поскаржитися
Иванов Макс 4.8
19 жовтня 2016
Всем рекомендую автошколу на Подолье. Преподаватели просто супер. Не пожалеете.
Поскаржитися
Olya Pylypenko 5.0
30 вересня 2016
Автошкола супер! Теоретичні зайняття на вищому рівні завдяки Сергію Вікторовичу, після лекцій якого підготуватися до екзамену легко) Інструктор по водінню, Сергій Іванович, чудова людина, з ним і їздити навчитись можна і настрій підняти ) Дякую Вам за навчання!
Поскаржитися
Геращенко Анна 5.0
28 березня 2016
Отличная автошкола! Профессиональный подход преподавателей и инструкторов. На занятиях очень интересно! Хорошие автомобили! В общем всем советую!!!
Поскаржитися
Наталя Махначова 5.0
25 листопада 2015
Найкраща автошкола у Вінниці! Дуже сподобалася методика викладання та практичних занять! Їжджу пів року, почуваюся чудово! Василь Васильович the best!!!
Поскаржитися
Вишневська Іра 5.0
11 листопада 2015
Класна школа, одними з найцікавіших занять були по швидкій допомозі, такого більше немає в жодній школі.
Поскаржитися
Тайна 5.0
05 листопада 2015
Мені сподобалась тут навчатись. дуже винахідлеве викладання: на уроках демонстрували порушників на дорогах Вінниці)) Гарно запамяталось.
Поскаржитися
Анонім 5.0
03 червня 2015
Класна автошкола. Досвідчены викладачі та інструктора. Гарна навчальна база та нові автомобілі. Радий що обрав цю автошколу. Підтримквали до отримання посвідчення. Просто КЛАСССС Задоволений на 100% З повагою Голубенко Коля
Поскаржитися
Мальованая Альбина 5.0
26 лютого 2015
Мені дуже сподобався рівень підготовки є колектив і взагалі вся атмосфера !!!
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Автошколи

Дивитися