Автошкола "Сигнал"

7 відгуків Додати відгук
Автошкола "Сигнал" існує з 25 серпня 1996 року, має ліцензію Міністерства освіти України на право підготовки водіїв транспортних засобів АВ № 395601. Автошкола проводить навчання за категорі... Дізнатися більше
вул. Стуса... Показати
gm
(0432) 67 26 xx Показати
Відправити e-mail
http://signal.vinnica.ua
$ $ $
Відгуки (7)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Світлана 5.0
24 жовтня 2016
Дуже сподобалися заняття як теорія, так і практичне водіння. До екзамену готувалася серйозно, але здала тільки з другої спроби. Тільки після екзамену в ТСЦ зрозуміла, чому в школі вимагали скласти тест буз помилок. Дякую за підготовку та надану можливість у виборі автомобіля та інструктора.
Поскаржитися
Мельничук Алина 5.0
15 жовтня 2016
Чудові викладачі та інстуктора! Дякую Сигналу за підготовку )
Поскаржитися
Мовсесян Роман 2.8
09 жовтня 2016
Не ведіться на цю шарашкину кантору. Із нормального там тільки викладачі. А коли доходить діло до здачі, директриса починає витворяти чудеса:)) Ну хто навчався, то й знає.
Поскаржитися
Танюшка 4.3
22 липня 2016
На сьогодні навчаюсь в автошколі "Сигнал". Чула багато різних відгуків, але місце знаходження зіграло вирішальну роль. Нарікань поки немає. Теоретичний матеріал викладається доступно та цікаво. Вечірні заняття пролітають дуже швидко. Думала, що будуть проблеми з практичним водінням, але вже через декылька занятть відчула себе справжнім водієм :) Тому рекомендую дану школу для отримання водійського посвідчення!
Поскаржитися
Роман Мовсесян 3.3
02 листопада 2015
Навчався в цій халтурній школі 3 роки назад. Окрім одного викладача Віктора, більше нічого нормального там нема.
Поскаржитися
Федотенков Женюська 4.8
27 лютого 2015
Безмежно вдячні педагогічному колективу та інструкторам з практичного водіння!НАДЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ!!!! Чудове керівництво, вдало підібрані різновиди учбових автомобілів! В автошколі "Сигнал" ми знайшли багато друзів, і не лише з числа учнів!!! ДЯКУЄМО ВАМ!!!
Поскаржитися
Шевченко Олег 5.0
26 лютого 2015
Гарна школа! Чудове розміщення! Вічливі інструктори!
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Автошколи

Дивитися