Шаг, комп'ютерна академія

3 відгука Додати відгук
Шаг, комп'ютерна академія - фото 1
Шаг, комп'ютерна академія - фото 1
Шаг, комп'ютерна академія - фото 2
Шаг, комп'ютерна академія - фото 4
Комп`ютерна Академія ШАГ - найбільший недержавній навчальний заклад, який працює з 1999 року. ШАГ входить в 10-ку кращих технічних ВНЗ України з підготовки ІТ-спеціалістів. (згідно данних dow.ua) ШАг... Дізнатися більше
вул. Київська... Показати
gm
(097) 646 34 xx Показати
Відправити e-mail
facebook.com
vk.com
http://vinnitsa.itstep.org/
$ $ $
Відгуки (3)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Бакуменко Александр 1.0
24 червня 2016
Отговаривали меня друзья, не поверил, и дёрнуло меня ити учиться в эту контору. Теперь я отговариваю других, т.к понял что за ужас меня там ждет, мало того что кинули на 3.5тыс грн, так еще и знания давали нулевые. Препод петросянил на протяжении 5 часов, в промежутках вставляя что-то из программы. Деньги так и не вернули, от учебы отказался, и никому не рекомендую. Озлобили так, что теперь взял себе за цель просто о.....ь этих у.....в по всем бордам и пускай индексируется годами. Академия "Шаг" кидалово, вот реальный отзыв, а не накатанный их же работниками.
Поскаржитися
Поліна Купрійчук 5.0
30 травня 2016
Все супер, зараз закінчую 3-й семестр. Вчителі супер, завжди є все пояснюють. Уже знайшла підходящу роботу за спеціалізацією і паралельно вчуся і працюю. Мені подобається і всім друзям раджу і буду радити))))
Поскаржитися
Анонім 1.3
06 листопада 2014
Не варта ваших грошей. Лохотрон і повна дезорганізація навчального процесу. Викладачі агітують за Росію та виправдовують війну, заняття не структуровані, епрерви між заняттями тривають більше ніж заняття, студенти поділяються на тих хто подобається викладачу та хто не подобається (як правило той, хто спілкується українською). Скарги до директора нічого не вирішують. Сама директор вміє тільки лашшу вішати.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Курси, тренінги

Дивитися