Take It Easy, школа іноземних мов

2.8
Місце знаходження
3.0
Непогано
Персонал
3.7
Непогано
Ціна
2.3
Погано
Якість
2.3
Погано
3 відгука Додати

Школа англійської мови «Take it easy» у Вінниці – це місце, де ви забудете про муки з вивчення англійської. Ми турбуємось про вас, ... Читати далі

Контакти

Відгуки про Take It Easy, школа іноземних мов (3)

Нові рейтинг Корисні
Elen  Pshenichnyuk
Elen Pshenichnyuk
10 червня 2017
5.0
Місце знаходження
5.0
Відмінно
Персонал
5.0
Відмінно
Ціна
5.0
Відмінно
Якість
5.0
Відмінно
Ніколи не мала клієнтки Пскової Анни. Спритна робота конкурентів.
Відповісти Корисно
Пскова Анна
11 червня 2017

Конкуренти таких подробиць не знають, шановна. Анонімний відгук - анонімна сторінка. Та це не означає, що відгук неправдивий. Смішно, якщо ви скажете, що цього всього не було:) Хоча, що вам ще залишається? Недостойно навіть вас.

Elen Pshenichnyuk
11 червня 2017

Якщо все написане є правдою, то може достойна пані напише своє правдиве імя і прізвище. Люди які не називаються своїми правдивими іменами не гідні довіри і поваги.

Пскова Анна
Пскова Анна
08 червня 2017
1.8
Місце знаходження
3.0
Непогано
Персонал
2.0
Погано
Ціна
1.0
Жахливо
Якість
1.0
Жахливо
Я давно хотіла написати цей відгук. Я досі обурена відношенням до клієнтів. Хочете справжнього відгука? Тримайте. Я вивчала польску мову, щоб далі на... Показати повністю
Відповісти Корисно
Пскова Анна
08 червня 2017

риїзжає в назначений час і відвозе вас у потрібний пункт. Автобус ніколи не приїзжав вчасно, від водія я чула: "Ну что встали? Вылезайте давайте!" і помах рукою. Я розумію, що людина в віці, але такого я не люблю. Ви хочете поїхати додому поскоріше? Мрійте. Ви будете дві години чекати автобус, адже пані Хелені треба було в Ашан, а потім, коли ви, здається, вирушили, ше зупинитесь, щоб забігти в ще одне місце. Те, що всі чекають - дрібниці. А зараз доволі важкий абзац до сприйняття через велику кількість інформації. Якщо цей відгук читають БАТЬКИ (!!!), то будьте готові, що ваша дитина по приїзду буде одна. Їй не допоможуть. "Заселимо в гуртожиток, допоможемо зробити картку банківську, підскажемо як оформити документи на стипендію" - це лише слова. (Важко все розповісти, так як багато деталей. Половина автобусу - то були вчителі 27 школи, які вирішили побачити Кельце. Саме їм була віддана так потрібна увага. Коли ми просили поїхати на декілька днів раніше, то нам відказали, ніби не прислали план і нічого важливого не буде. І все таки пізно приїхали, бо було мало днів на адаптіцію, а тепер зрозуміло, що то через екскурсію для вчителів).Коли ми приїхали до будинків гуртожитку, Пані Хелена поїхала з невеликою групою в Галерею "Ехо" і на екскурсію до університетів, щоб зробити заодно пару фото (поїхала на автобусі з усіма речами дітей), а усіх інших відправила пішки на екскурсію з опікунами до універстету, які чекали біля гуртожитків. Після екскурсії всі ще пару годин чекали на Пані Хелену і свої речі. Ті, хто чекав, зміг сам заселитись. Хтось чекав просто на сходах. Пані Хелена приїхала, віддала речі і... поїхала. Банківська картка? Ні. Настанови і поради? Ні. Допомога зі стипендією? Теж ні. Ми самі бігали і все оформляли, було куча стресу, втрачена купа нервів. Нова мова, нове все, і все таке незрозуміле. Ви уявляєте? Можливо, справа з технікумами краща, я не знаю, мене там не було, там трохи інше.

Пскова Анна
08 червня 2017

Але зараз мова за універститет, а мені було 18 і було важко. І де була та допомога, яка була так треба? Це байдужість і безвідповідальність. Ми сподівались усі на якісні послуги і допомогу - і не отримали. Я вас запевняю, усі мої друзі, усі ті, хто приїхав сюди через цю фірму незадоволені. Між собою це стало для нас "конторкою", усім ми радимо не звертатись. Навіть діти, які їхали з нами на автобусі з Сташува були незадоволені якістю послуг. Якщо ви вирішили навчатись в Польщі - я ні за що не пораджу вам "Пол тур". Тільки якщо мову вчити. У мене самі негативні враження. Пройшло декілька місяців, а я досі обурена. Кожне моє слово - правда. Можливо для вельмишановного директора цей відгук допоможе тим, що вона візьме це до уваги і такого не станеться. Та я сумніваюсь. Вибачте за помилки. Вбережіть себе від "Пол тура".

Гуреев Саша
Гуреев Саша
13 жовтня 2016
1.8
Місце знаходження
1.0
Жахливо
Персонал
4.0
Добре
Ціна
1.0
Жахливо
Якість
1.0
Жахливо
Не раджу підписувати договір про вступ до польських вузів. Все неорганізовано, халатно, безвідповідально.
Відповісти Корисно (1)
Олена
27 грудня 2016

Саша просто не був готовий поїхати так далеко від дому і в перші тижні розгубився, запанікував. Але щиро тішуся, що зараз собі порадив.

Пскова Анна
08 червня 2017

Ти правий, так і було. Підтримую тебе не тільки я. Коментарій вище - жахлива спроба себе "обілити", мали б повагу б до власних учнів!

Контакти
вул. АрхітектораXX Показати
Показати Номер телефону
Показати E-mail