POL-TUR, партнер польських ВНЗ

12 відгуків Додати відгук
Хочете отримати шенген візу? Потрібно виїхати на роботу чи навчання з національною? Зверніться до оформлення віз «POL-TUR» і ви отримаєте нестандартне та швидке вирішення проблеми. Варт... Дізнатися більше
вул. Соборна... Показати
gm
(0432) 65 50 xx Показати
Відправити e-mail
vk.com
Завантажити прайс
$ $ $
Відгуки (12)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
ludmula 5.0
19 вересня 2016
СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!! Через 10 днів виїзжаю на навчання до університету Яна Кохановського, Польща.
Поскаржитися
ludmula 5.0
21 липня 2016
Навчалась, задоволенa. Здала вступний іспит з польської мови до унів. Яна Кохановського Польща. З можливих 120 балів набрала 112. Дають добрі знання. І дійсно дуже приємна атмосфера.
Поскаржитися
Ксюша 5.0
07 липня 2016
Дуже вдячна фірмі ПОЛ-ТУР за відмінні знання. Недавно здала вступний іспит з польської мови в Університет Яна Кохановського, Польща і не було це для мене чимось важким. Тест на В1 дався легко і без нервового навантаження, всі теми були відпрацьовані на заннятях. Всім пораджу вивчати польську мову в ПОЛ-ТУРі, приємна затишна атмосфера, якустворюють організатори і працівники, дає можливість релаксу після шкільних уроків і мотивує на цікаві лекції з польської. Ми отримували задоволення від нвачання.
Поскаржитися
Аліна 5.0
25 березня 2016
Дуже задоволена курсами польської мови. Після того як обійшла декілька шкіл з вивчення польск. мови, зрозуміла, що тільки в Пол-Турі отримаю необхідні менф знання та СЕРТИФІКАТ про вивчення мови від польської сторони. Дякую.
Поскаржитися
Натали 5.0
30 грудня 2015
Вітаємо з Новим 2016 роком нашу чудову вчительку Аню! Бажаємо успіхів і натхнення! Група №13
Поскаржитися
Натали 5.0
30 грудня 2015
Вітаю колектив з насиупаючим Новим роком! Бажаю успіхів в Новому році і щиро дякую за Ващу працю ,допомогу, завдяки якій ми отримали можливість навчати свою доньку в Європі дешевше ніж в Україні. Так тримани і в Новому році.
Поскаржитися
Tatiana 5.0
10 грудня 2015
Хочу від себе та усієї нашої родини привітати колектив POL-TUR у Вінниці, особливо керівника Олену Володимирівну та нашу дорогу й милу вчительку Анну з наступаючими святами Різдвом та Новим Роком! Ми щиро вдячні Вам за те,що Ви створили умови та сприяли організації навчання нашої доньки та інших дітей у Польщі - країні з багатовіковими традиціями і сучасною європейською культурою. Тільки завдяки Вашій наполеглевій праці та професіоналізму стало можливим за неповних 9 місяців, практично з нуля,так вивчити польську мову, щоб на належному рівні пройти співбесіду і скласти іспити та навчатися за однією партою з корінними поляками. Дякуємо Вам за те , що організовуєте поїздки дітей на навчання у Польщу та на канікули додому. Ми вдячні Вам за терпіння, культуру спілкування та доброзичливість. Миру Вам, щастя, добра, і веселих свят!
Поскаржитися
Натали 5.0
01 грудня 2015
Ми не могли собі навіть уявити,що все може бути так добре.За нашими дітьми дбають цілодобово вихователі.Дитине не може відлучитися з гуртожиткубез дозвалу вихователя,з такою опікою я як мама абсолютно спокійна за свою дитину навіть по при те ,що вона знаходиться за 700км від мене.Якщо в дитини виникають труднощі з навчанням,є додоткові уроки,де можна підтянути свої знання.Викладачі та польські діти радушно допомагають,варто тільки попросити.Але ,що мене просто шокувало,то це те ,що діти навіть не перуть своїх особистих речей,тому що не можна сушити вологі речі в непристосованих для цього приміщеннях.Для прання речей є спеціальні приміщення та працівники,як перуть та одразу сушать в сушильних машинах речі судентів.Діти забирають чисті свої речі.В кожній кімнаті є санвузол.Смачне харчування яке коштуе 10зл. на добу,коли студент їде на канікули то платити нічого не потрібно.І більше ні за що ми не плотимо.Приїзд на канікули також дуже зручно організований фірмою.Я не думаю, не переживаю,як поїхати забрати свою студентку.Дітей возять організавано замовленим автобусом і ми їх тут тільки зустрічаемо!З фірми мені телефонують і повідомляють коли привозять наших студентів.Коли віддавала свою доньку так далеко від себе , нервувала дуже але зараз вже спокійна і дуже задоволена.Всім раджу скористатись послугами ціей фірми,вони дійсно процюють з найкращими учбовими закладами.Сервісом дуже задоволені!Не пошкодуете!!!
Поскаржитися
Grozka 0.0
22 вересня 2015
Бережіть своїх дітей, сплошний ло***трон. Відношення до дітей просто як до другого сорту, обіцяють одне, насправді зовсім інше. Гроші викачують на всяку дрібницю.
Поскаржитися
Анонім 1.0
18 травня 2015
Не дайте себе ошукати цією знаменитою фірмою. Нажаль слова написані в рекламі не відповідають дійсності. І дуже прикро що Pol-Tur беруть гроші наперед і навіть не дають жодного підтвердження що було щось проплачено. Хитро, хіба не так? Нажаль маю гіркий досвід з цією фірмою, і нікому не раджу :(
Поскаржитися
polak_mały 5.0
08 квітня 2014
дуже зручно добиратись, комфортна обстановка. ходжу на курси, задоволений всім
Поскаржитися
Alexandra 5.0
08 квітня 2014
Спасибо Вам, учусь сейчас в польском техникуме в Люблине, все очень нравится
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Вищі навчальні заклади

Дивитися