Вінницький інститут університету "Україна"

14 відгуків Додати відгук
Вінницький інститут Університету Україна - фото 2
Вінницький інститут Університету Україна - фото 1
Вінницький інститут університету "Україна" - фото 2
Вінницький інститут університету "Україна" - фото 4
Напрямки навчання: Журналістика Документознавство та інформаційна діяльність Психологія Соціальна робота Фізична реабілітація Фінанси і кредит Менеджмент Облік і аудит Правознавство Програми подвійног... Дізнатися більше
вул. Першотравнева... Показати
gm
(0432) 67 69 xx Показати
Відправити e-mail
facebook.com
http://vsei.vn.ua
$ $ $
Відгуки (14)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Кучма Оксана 5.0
03 липня 2016
Чудовий вищий навчальний заклад. Досвідчені викладачі. Помірні ціни. Якщо Вам потрібні знання і навички по обраній Вами спеціальності, то Вінницький інститут Університету “Україна” - це ВНЗ, який Ви шукаєте. З особистого досвіду: навчалась саме в цьому закладі і не шкодую. Дякую всім викладачам за вашу роботу та терпіння.
Поскаржитися
Марцинюк Женя 5.0
17 лютого 2016
Чудовий університет. Гарне ставлення до студентів, хороші викладачі)
Поскаржитися
Hanna Davydenko 5.0
31 березня 2015
Шановна Марино Мельник, щоби Ви не керувалися чутками ("ще кажуть....") ми Вас запрошуємо до себе: щосуботи БЕЗКОШТОВНО у нашому інституті проходить за підтримки посольства США в Україна "Школа лідерів" , тренувальні ЗНО з української мови та літератури, математики та історії... Є можливість навчання по програмам за державний кошт.... І взагалі, інститут виконує багато соціальних місій, про які, я упевнена, Ви багато чули. Не вірте усьому тому, що кажуть :-)
Поскаржитися
Ілона Гербер 3.0
30 грудня 2014
Цей університет не дає гарної підготовки та фахово-спеціальних знань. Так для галочки та для кількості університетів у нас у місті. Ще кажуть, що там не знання, а гроші керують усім!( Печаль((
Поскаржитися
Маша 5.0
31 жовтня 2014
Класний універ, весело, багато друзів, викладачі нормальні, добре до студентів відносяться. Багато можливостей вчити мову і їхати закордон особливо в Польшу.
Поскаржитися
Чернишова Ольга 4.8
30 жовтня 2014
Чудова ініціатива університету - програма подвійного диплому. Це можливість отримати диплом європейського зразка, вивчити декілька мов, отримати безцінний досвід спілкування в міжнародному середовищі. Диплом іноземного ВНЗ - це серйозний фундамент майбутньої успішної кар"єри.
Поскаржитися
Люда 5.0
30 жовтня 2014
Нормальна ціна.Є безкоштовна польська мова.Викладачі дуже добре ставляться до студентів.Багато цікавого: КВК, екскурсії, спортивні клуби,гуртки.
Поскаржитися
Олена Левчишина 5.0
29 жовтня 2014
Вінницький інститут Університету "Україна" - вищий навчальний заклад, де цінують кожного студента. Для студентів створені всі можливості відкрити для себе світ: це і курси поглибленого вивчення іноземних мов, можливість навчання за програмою подвійного диплому, можливість проходження стажування за кордоном.
Поскаржитися
Viktoriya Volos 4.5
29 жовтня 2014
Багато викладачів з практичним досвідом - знають, що згодиться для професійного майбутнього
Поскаржитися
Luzzy 4.3
29 жовтня 2014
гарні люди, приємна атмосфера, нові знання
Поскаржитися
Олег Соць 5.0
28 жовтня 2014
Писав запити про вступ до кількох університетів. "Україна" - єдиний університет, з якого швидко отримав відповідь - наступного дня. Приваблюють умови навчання, доступна ціна, люб"зність викладачів. А ще можливість отримати одразу два дипломи - український та європейський.
Поскаржитися
Юрий Осийский 5.0
28 жовтня 2014
В Університеті «Україна» активно й цілеспрямовано залучаються до наукових досліджень молоді науковці, для яких встановлені відповідні премії, регулярно проводяться науково-практичні конференції, засідання «круглих столів» тощо.
Поскаржитися
Zaremblyuk Victoria 5.0
28 жовтня 2014
Прекрасний ВУЗ з прекрасними викладачами і привітними студентами!
Поскаржитися
Юрий Осийский 5.0
28 жовтня 2014
Студенти інституту на заняттях з фізкультури відвідують басейн «Авангард». При інституті діє автошкола. Студенти паралельно отримують права на водіння автомобіля категорій А, В, С. Для студентів інституту 10% знижки. В інституті діє Центр фізичної реабілітації «Україна», Психологічний центр «Інсайт», Юридична клініка, Академія міжнародного співробітництва з креативної педагогіки, директором якої є доктор педагогічних наук, професор Чернілевський Д.В. До складу академії входять близько 200 провідних учених і педагогів України та зарубіжжя.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Вищі навчальні заклади

Дивитися