Індіго, фотостудія

3 відгука Додати відгук
Індіго, фотостудія - фото 1
Індіго, фотостудія - фото 2
Індіго, фотостудія - фото 3
Вже давно фотостудія "Індіго" працює у Вінниці. Послуги фотостудії: - Художнє фото, - Весільні фото (в студії або виїзд), - Відео- та фотозйомка заходів, - Фотокнига, - Портфоліо, - Ф... Дізнатися більше
вул. Козицького... Показати
gm
(0432) 69 69 xx Показати
vk.com
http://photostudio-indigo.org.ua
$ $ $
Відгуки (3)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Рыбаченко Анна 5.0
15 червня 2016
Мені дуже сподобалось. Працюють дійсно професіонали, фотографи вміють робити свою справу якісно. Результатом фотосесії була на 100%. Не одноразово чула негативні відгуки, але це все індивідуально в кожного свої вимоги. Для мене співвідношення ціни і якості найкраще на території Вінниці.
Поскаржитися
ірина філімець 1.8
15 червня 2016
Вкрай незадоволена. Я не можу сказати , що там працює не те що професіонал , навіть кваліфікований працівник. Я приїздила на обробку і вказувала фотографу на такі речі....В результаті оплатила 4 фото, а забрала лише 3. Моєму терпінню прийшов кінець - я залишила фото з бліками на обличчі (таке враження, що в мене на обличчі лишаї) Це не те що фото - це спотворення!!!!!! Буду продовжувати свої публікації, щоб застерегти людей.
Поскаржитися
Горобчук Елена 5.0
24 листопада 2015
Приходили з сином на фотосесію. І атмосферою, і результатами залишились дуже задоволені. Фотограф дійсно знавець своєї справи! На згадку залишились неповторні моменти!!!!!!!
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Фото, відео послуги

Дивитися