Студія Доброго Фотографа (Ольга Сав'юк)

6 відгуків Додати відгук
Студія Доброго Фотографа (Ольга Сав'юк) - фото 1
Студія Доброго Фотографа (Ольга Сав'юк) - фото 2
Студія Доброго Фотографа (Ольга Сав'юк) - фото 3
"Студія Доброго Фотографа" - це одна із найбільших фотостудій Вінниці, орієнтованих на сімейну та дитячу фотозйомку! Це проект про гарні сімейні фото, які дарують бабусям та дідусям, які роз... Дізнатися більше
вул. 30-річчя... Показати
gm
(097) 670 63 xx Показати
vk.com
$ $ $
Відгуки (6)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Никитюк Людмила 5.0
05 травня 2016
Подобається атмосфера, дружелюбність, індивідуальний підхід і гарні фото в результаті. Фото мають свій особливий стиль. Одразу відчувається майстрерність фотографа, і те, що він викладається на повну)
Поскаржитися
Shamray Karina 4.8
21 листопада 2015
Чудова студія, на різний смак та підхід по кожної людини. Фотограф -справді майстер. Найкращий!)
Поскаржитися
Оксана Корниевская 5.0
05 листопада 2015
Роботою фотографа залишились задоволені - Оля змогла зупинити час і увіковічнити позитивні емоції. Приємна як людина, і талановита як майсер свого діла.
Поскаржитися
Каленская Лена 5.0
04 листопада 2015
Фотостудия Доброго Фотографа фактически создана и развивается одним человеком, очень милой, доброй и застенчивой девушкой-фотографом Ольгой Савюк) По размерам студия больше ста метров, высокие потолки и очень большие окна. Штук 3-4 зон для съемки, но этого хватает, чтобы сфотографироваться с семьей или парнем, тем более что за час можно переодеться несколько раз. Стоит удовольствие 450 грн (на начало сентября), в принципе не самая низкая цена, но качеству отвечает. Дополнительно за 150 грн можно сделать макияж), сделав себя еще красивее перед съемкой)). В общем, хорошая студия и очень внимательный к деталям фотограф. Успехов в развитии!
Поскаржитися
Maxim Pashkovskiy 5.0
03 листопада 2015
Без преувеличения, одна из лучших фотостудий в городе, особенно для семейной съемки. Самому довелось воспользоваться услугами фотостудии для оперативной деловой съемки, и фотограф справился с задачей на отлично. Рекомендую!
Поскаржитися
Ілона Гербер 5.0
03 листопада 2015
Дуже гарна, простора та сучасна фотостудія! ФОтограф Оля - професіонал своєї справи! З нею приємно працювати і дуже гарні фото виходять!)))
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Фото, відео послуги

Дивитися