Боулінг, більярд Вінниця

Рейтинг кращих закладів з боулінгом, більярдом в Вінниці по відгукам вінничан

Існує неймовірно велика кількість різних видів спорту. Всі вони передбачають виснажливість... Показати ще

Існує неймовірно велика кількість різних видів спорту. Всі вони передбачають виснажливість тренування та витрачання часу. Але нині все популярнішими у Вінниці стають боулінг та більярд.

Центри оснащені найновішими системами. Це і ламінат зі спеціальною підсвіткою, і цікавий дизайн, останні версія BES – спеціального програмного забезпечення. Доріжки для боулінгу завжди можна забронювати. Інструктори при бажанні допоможуть, покажуть найвідоміші прийоми гри. Діє день боулера, коли ціни значно знижені й діють цілісінький день.

Ніхто навіть не задумується, але насправді боулінг неймовірно корисний:

  • Ви приводите свої м’язи у тонус, внаслідок спалюються калорії.
  • Отримуєте звільнення від стресу та хорошу розрядку.
  • Робите зарядку для вестибулярного апарату.
  • Тренуєте влучність.

Більярд малорухливий, скажете ви. Однак це зовсім не так. Під час гри у більярд людина постійно рухається. За підрахунками, під час інтенсивної партії гравець може намотати коло у 2-3 кілометри! Отож, гра по суті є рівноцінною інтенсивній прогулянці містом. Це чудовий вибір для гіпертоніків, вона не потребує великих зусиль. В процесі забивання кульок ви отримуєте навантаження подібне до масажу.

Мало хто здогадується, але цей вид спорту корисний і для очей. Більярд стимулює роботу м’язів очей, покращує гостроту зору. Це чудова зарядка. До того ж зелене сукно сприяє відпочинку зору.

Численні відгуки про більярд підтверджують, що він підтримує психіку в хорошому стані. Ви привчаєтесь приймати обдумані рішення, заспокоїтесь і розслабитесь. Крім того саме більярд прирівнюють до шах за рівнем інтелектуальності. Він чудово допоможе у формуванні особистості дитини.

Тому дізнавайтеся ціни боулінгу та більярду і посмішіть не лише розважитись, але й відпочити та підтягнути свою фізичну форму одночасно! Постійно діють різноманітні системи знижок та акції.

3.6
122 відгука
Європейська, середземноморська кухня, послуга "cork fee", більярд, боулінг
4.6
6 відгуків
Компанія для спілкування, більярд, бар з найкращими напоями в будь-яку пору доби
5.0
37 відгуків
Стильне місце для активної молоді, вечірки, боулінг, бар та спортивне меню.
3.3
16 відгуків
6 доріжок для боулінгу, поруч - столики, за якими можна посидіти з компанією