Broadway, кінотеатр

7 відгуків Додати відгук
Broadway, кінотеатр - фото 1
Broadway, кінотеатр - фото 2
Broadway, кінотеатр - фото 3
Тепер і у Вінниці є можливість дивитися кіно в компанії друзів в комфортних умовах. У центрі міста з'явився кінотеатр, у якому зручно переглядати фільми, як вдома, де панує затишна атмосфера. У за... Дізнатися більше
вул. Соборна... Показати
gm
(093) 599 18 xx Показати
facebook.com
vk.com
http://broadway.vn.ua/
$ $ $
Відгуки (7)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Andrii Priadko 3.3
16 березня 2016
8 березня дивились мультик "Сезон охоти 4". Мультик хороший, проте завантажили і показували його в піратському перекладі parovoz production, де крім жахливої озвучки доводилось щей кожні 10 хв. слухати про проблеми з доступом до сайту joycasino. Крім того під час перегляду постійно доносились звуки із VIP зали, які дуже сильно заважали. За це неподобство ми сплатили 70 грн. Якщо порівняти, то квиток на 3D сеанс в кінотеатр Коцюбинського коштує 50-60 грн, де ти дивишся фільм в чудовій якості, з чудовим звуком і отримуєш максимальне задоволення від перегляду. Тому для нас broadway офіційно втратив статус "комфортний кінотеатр". Дякую за зіпсований вечір!
Поскаржитися
Neposeda4ka
24 квітня 2015
Чаще освежайте воздух.
Поскаржитися
Yuliya Smacheliyk
05 січня 2015
Удобные кресла, мало людей - это из хорошего. Но мне лично не понравилось, что нету хотя бы дверей в зал, а только шторка, и мимо постоянно ходят люди. Отвлекает.
Поскаржитися
Sergey Kozacha
02 січня 2015
Уютное приятное место.
Поскаржитися
Bondarchuk
05 вересня 2014
Наконец-то Винница получила возможность не просто смотреть фильмы, а делать это в комфортных условиях в компании друзей. Очень уютно!
Поскаржитися
Bondarchuk
05 вересня 2014
В самом центре города появился новый кинотеатр домашнего образца, где обитает уютная атмосфера с современным дизайном и комфортными мягкими креслами.
Поскаржитися
iGor
18 липня 2014
Лучшие кресла для просмотров фильмов.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Кінотеатри, театри, філармонії

Дивитися