Спецтехніка у Вінниці
ТОП 20 за відгуками та оцінками вінничан

Кожна людина хоча б раз у житті мала справу зі спецтехнікою. А так як більшість не розуміється у ній... Показати ще

Кожна людина хоча б раз у житті мала справу зі спецтехнікою. А так як більшість не розуміється у ній, сайт 20.ua розповість детальніше.

Види робіт, що виконує спецтехніка:

  • Земляні роботи.
  • Будівництво та ремонт.
  • Вантажопідйомність та логістика.

Міська спецтехніка поділяється на декілька груп для використання:

  • Автомобільна спецтехніка – використовується для перевезення вантажів, інколи перемішування чи здавлення (наприклад, бетономішалка). Крім будівництва використовуються для перевезення побутових речей.
  • Підйомна спецтехніка – потрібна для навантажувальних робіт та транспортування у межах будівельного майданчику. Рідше використовується на складських територіях.
  • Будівельна спецтехніка – різноманітні невеличкі екскаватори, самоскиди, навантажувачі та гідро молоти, що допомагають у будівництві невеликих одно-двоповерхових об’єктів.
  • Комунальна спецтехніка. Частіше використовується у холодний період для прибирання вулиць від снігу чи сміття. Також сюди входять підмітальні прилади, поливомийки, каналоочисники.
  • Дорожня спецтехніка – величезний арсенал машин, а саме: грейдери, укладчики бетону, укладчики асфальту, фрези, ресайклери.

Для земляних робіт найпопулярніший залишається екскаватор. Він надійний та легко опускається на глибину навіть до 20 метрів. Поділяються на декілька груп залежно від типів коліс: середні, важкі, гусеничні, змішані гусенично-колесні. Використовують екскаватори для встановлення свай чи стовбців.

Для підйомних робіт створені навантажувач. Найпоширеніші крани це 14, 16, 25 тонн. Їх вантажопідйомність до 500 тонн. Автокрани – базові вантажі, що працюють за рахунок сили тяжіння. Основна його перевага – це мобільність навіть між сильно віддаленими об’єктами.

До цілої окремої категорії спецтехніки варто віднести сільськогосподарську техніку типу польових комбайнів чи тракторів. Такі машини значно економлять час та нерви.

Найпопулярніший вид трактору це синтай. Він використовується для посадки, транспортування, прополювання та інших функцій. Ідеальний варіант як для селян з невеликим городом, так і великих господарств. Трактор синтай приїхав до України з китайського заводу та є мега-брендом. Плюс цього пристрою у невеликих габаритах. Додатковому використанні різних насадок.

Тому шукайте, які виробники та орендатори з спецтехніки у Вінниці найнадійніші. Читайте відгуки про них на 20.ua та залишайте власні враження про виконану роботу та обслуговування.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
ПП "ВСЕ-БУД" - фото 16
Все-Буд, будівництво, проектування і розробка дизайну
Компанія «Все-Буд» займається проектуванням та розробкою ландшафтного...
Vnedorognik, автомагазин
Vnedorognik.ua – це компанія, яка пропонує клієнтам велику кількість послуг...
Будинок і сад, магазин садового інвентарю
Продаж, прокат та ремонт будівельних інструментів та обладнання, садової мінітехніки...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її