Лікоріс, стоматологічна клініка

3 відгука Додати відгук
- фото 1
Лікоріс, стоматологічна клініка - фото 3
Лікоріс, стоматологічна клініка - фото 4
Усі, хто мріє мати «голлівудську посмішку» неодмінно відправляються до стоматологічної клініки «Лікоріс». Тому що кожен пацієнт, який вийшов з наших дверей гарантовано отримує... Дізнатися більше
Передзвоніть мені
вул.Пирогова... Показати
gm
(068) 132 32 xx Показати
Відправити e-mail
http://lycoris.vn.ua
$ $ $
Відгуки (3)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Оксана Терещук 5.0
09 жовтня 2016
Доброго дня! Особливу подяку я б хотіла висловити лікарю - Рудику Володимиру Петровичу. Він завжди пропонує кілька варіантів лікування, пояснюючи всі плюси та мінуси кожного з них. Володимир Петрович вже встановив мені 2 імплантанти, один з них, було встановлено, з додаванням кісткової тканини, закритого типу, і коли зробили знімок, два імпланта стояли рівно - рівно, на мою думку, така операція, з таким результатом - це великий професіоналізм!!! Зберіг зуб, який, я думала, лишилося лише видалити, Володимир Петрович зробив реконструкцію зуба так, що я навіть забуваюсь інколи та починаю гризти горіхи))) Про горіхи шуткую, але зробив дуже гарно!!! І ще, Володимир Петрович встановлював мені керамічну коронку, яку від справжнього зуба не відрізнити. Ті, хто носить коронки знає про синю десну навколо коронки, так от я про це забула, я не знаю як йому це вдалося, але і по зубу, і по десні не має жодного натяку на то, що це коронка))) Це лікар, до якого сідаєш в крісло і повністю йому довіряєш!!! І взагалі клініка дуже душевна, працівники клініки завжди дуже уважні і привітні))) Дуже Вам дякую за Вашу турботу)!!!
Поскаржитися
Larisa Sobkanyuk 5.0
30 серпня 2016
Благодарю доктора Никитину Олесю Анатольевну за качественное лечение и идеально отреставрированные зубки моей дочери. Атмосфера в клинике очень приятная и доброжелательная.
Поскаржитися
Леся 5.0
17 серпня 2016
Гарне обслуговування, якісні послуги, доброзичливий персонал.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Стоматології

Дивитися