Меділюкс, діагностичний центр

4 відгука Додати відгук
Меділюкс, діагностичний центр - фото 1
Меділюкс, діагностичний центр - фото 2
Меділюкс, діагностичний центр - фото 3
Меділюкс, діагностичний центр - фото 4
Диагностический центр «Медилюкс» открыт в г. Винница в 2010 году. И специализируется больше на ультразвуковых исследованиях. А именно: УЗИ урологии и гинекологии. УЗИ кардиологии и... Дізнатися більше
вул. Медведєва... Показати
gm
(067) 922 09 xx Показати
Відправити e-mail
http://medilux.com.ua
$ $ $
Відгуки (4)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Иванова Ксения 5.0
07 вересня 2016
Скористувалася послугою УЗД вагітності 2 триместр. Прийняли мене хвилина в хвилину, як було оговорено під час запису (записувалась по телефону). На мою думку УЗД було проведено якісно. Під час діагностики почувала себе комфортно, дуже вихований і професійний персонал. Як вказано в роздруківках результатів, лікаря, яка проводила діагностику, звати Кириченко С.М.; я дуже їй вдячна за уважне обстеження, за пояснення, уточнення з приводу результатів, а також рекомендації. Вважаю, що вона чудовий профессіонал і людина. З того досвіду отримання послуг центру "Меділабс", який я маю на сьогоднішній момент, можу з впевненістю рекомендувати його пацієнтам. Мельничук О.
Поскаржитися
Поліна Купрійчук 5.0
27 липня 2016
Робила УЗД тут двічі, гарно облужили, все пояснили куди звернутись, що робити. Проблем ніяких не було. Але шкода, що не віддають ніяких фото з УЗД, а лише заключення.
Поскаржитися
Леонидова Яна 1.0
20 липня 2016
4дУЗІ там і не пахне. Обслуговуючий персонал_хамить. Робила узі 1-го триместру...фото чорно білі, диск відали через два дня і він виявився порожнім... На мої притензії мені сказали що диск і фото це подарунок, тому вони за нього відповідальності не несуть. Ціна не відповідає якості, за 270 грн. я отримала -негативні емоції...Не рекомендую нікому!!!
Поскаржитися
Куксина Марина 4.0
06 липня 2016
Администратор грубая, в кабинете узи обсмеяли мою проблему и долго обсуждали планы на отпуск, заставляя меня ждать. Очень неприятная атмосфера, хотя узист хорошая и квалифицированная.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Приватні клініки

Дивитися