Медівін, медичний центр

6 відгуків Додати відгук
вул. Пирогова... Показати
gm
(0432) 52 47 xx Показати
vk.com
http://www.medivin.com.ua/
Завантажити прайс
$ $ $
Відгуки (6)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
jmh 1.0
22 серпня 2016
В рабочий день все их телефоны НЕ ОТВЕЧАЮТ! Шаражкина контора!
Поскаржитися
Леонидова Яна 4.5
20 липня 2016
Все супер. Узі класне. Обслуговування привітне. Рекомендую.
Поскаржитися
Тлока Світлана 5.0
28 листопада 2015
Супер узі і привітний персонал
Поскаржитися
Ира 3.3
13 листопада 2015
как и все мед. клиники нашего города - жестко разводят на деньги. сразу видно, что начальство не занимается клиникой соврешенно!
Поскаржитися
Анонім 3.0
27 серпня 2015
Щойно із клініки.Залишилась не задоволена організацією роботи адміністраторів. Напередодні записалась до мамолога, з часом передзвонила для уточнення питаннь. В мене взяли телефон та підтвердили запис.я перша в черзі. В день прийому адміністротор перевірила моє прізвище по запису. відправила під кабінет. там я просиділа хвилин 15 і не витримавши більше(лікаря не було в кабінеті) запитала у адміністраторів про лікаря. Адміністратор раптово згадала, що він на операції. Я запитала , навіщо вони брали мій номер телефону в такому випадку? Це не державна установа. де лікар то присутній , то відсутній і під кабінетом можна просидіть вічнічсть. Тай операції плануються заздалегіть , потрібно бути більш організованіше, та ставитись до клієнтів ,як до" гаманців" А тут , сидиш нервуєшся , сам візит змушує привести думки до порядку ,налаштуватись.... Пішла, так і не відвідавши лякаря
Поскаржитися
sonya 5.0
09 листопада 2014
приехали из другого города (есть с чем сравнить). Потом лечились в Медивине (операция по гинекологии и лечили бесплодие). Сейчас ждем малыша. Внимание и профессионализм. Цена/качество - рекомендуем. Нравится система скидок.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Приватні клініки

Дивитися