Стоматології у Вінниці. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про стоматології у Вінниці

Практично всі знають, що таке нестерпний зубний біль. Від нього неможливо заснути вночі. Смачненькі цукерки викликають лише сльози. А запах з рота неприємний навіть після чистки пастою… Коли вже доходить до критичної ситуації, а терпіти немає сил – варто навідатись до стоматології.

У Вінниці понад 50 стоматологічних клінік та приватних кабінетів. Всі вони гарно рекламують себе, пропонують знижки та найкращих лікарів. Як серед такого величезного об’єму знайти краще? Найлегший шлях набрати в пошуковій системі запит «стоматолог відгуки», але ця інформація не вичерпна.

  1. Звертайте увагу на завантаженість стоматології. Адже, де багато пацієнтів – там хороший і якісний сервіс.
  2. Бажано, щоб лікар був середнього віку. Літні не освоюють нові методики, а молоді ще не набули досвіду.
  3. Сертифікати – ще один знак хорошого закладу. Вони означають, що в стоматології піклуються про залучення нових методів та технології.

На першій консультації роз’яснюються етапи лікування, тривалість, вартість та профілактичні процедури. Провідні стоматологічні клініки складають договір, аби убезпечити свої права та пацієнта.

Якщо дорослі ще можуть перебороти свій страх перед бормашиною, то діти і зуби – це суцільний жах. Дитяча стоматологія – страшний сон всіх маленьких любителів солодкого. Важлива підготовка.

  • Відвідуйте з дитиною стоматолога починаючи з року, щоб викликати довіру до лікаря. Не лякайте словами «не буде боляче» – вам не повірять.
  • Поясніть, що лікар позбавить неприємних відчуттів, максимально поясніть необхідність процедур.
  • Перед приходом заспокойте пограйтесь улюбленою іграшкою, але не обіцяйте щось купити «взамін» на лікування.
  • Якщо біль нестерпний, а малеча ніяк не може заспокоїтьсь, краще провести місцеву анестезію.

Популярної послугою є відбілювання зубів. Стоматологія проведе швидку процедуру (не більше години), без будь якого болю. А ефект триматиметься не менше двох років. Відбілювання зубів існує двох типів: лазерне та гелеве. Кожне має певні протипоказання й особливості. Тому відбілювання зубів проводиться виключно індивідуально.

Але що робити, коли зубів уже немає?... На щастя, сьогодні стоматології пропонують послугу «імплантація зубів». Процедура доволі проблематична, вимагає від лікаря особливої майстерності. Труднощі в тому, що імплантат має прижитись в організмі, не запустити запальний процес. Але лише уявіть, як зручно було насолоджуватись їжею зі здоровими зубами. Воно безперечно того варте.

Окрім цього стоматологічні клініки мають такі послуги: протезування, ортодонтія (прикус), рентген, лікування ясен, коронки, брекети.

Отож, слідкуйте за гігієною ротової порожнини, щоб мати неприємні проблеми якомога менше.
 

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Вінінтермед, стоматологічна клініка м. Вінниця
Вінінтермед, стоматологічна клініка
На даний момент немає детального опису цієї компанії
4.9
28 жовтня 2016 "У цій клініці є хороший лікар і приємна людина Попадюк Діна Фаритівна. А от про лікаря ортопеда склалось не дуже..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Лікоріс  стоматологічна клініка г. Винница
Лікоріс, стоматологічна клініка
Усі, хто мріє мати «голлівудську посмішку» неодмінно відправляються до стоматологічної клініки «Лікоріс». Тому що кожен пацієнт, який вийшов з наших дверей гарантовано отримує красиву посмішку, здорові зуби та тверду впевненість у собі. Наше завдання – надати Вам найкраще лікування. Відмінних рез...
5.0
09 жовтня 2016 "Доброго дня! Особливу подяку я б хотіла висловити лікарю - Рудику Володимиру Петровичу. Він завжди пропонує кілька..."
Знижки Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Областная стоматологическая поликлиника г. Винница
Обласна стоматологічна поліклініка
Акціонерне товариство «Обласна стоматологічна поліклініка» — провідний стоматологічний заклад області, який більше 55-ти років надає якісну висококваліфіковану спеціалізовану амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню Вінницької області. Одночасно — це база післядипломного навчання стоматологів у о...
4.9
06 грудня 2016 "Лікував зуби, дуже якісно, дуже вдячний. 5+"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип UV-СИСТЕМ, стоматология г. Винница
UV-СИСТЕМ, стоматологія
Напрямки роботи: Ортодонтія Протезування зубів Хірургія Гігієна порожнини рота Ендодонтія та реставрація - Пародонтологія Імплантологія
5.0
27 жовтня 2016 "Уважаемая Маргарита! Очень приятно, что люди из другого города приехали к нам на консультацию. С Ваших слов выяснилось..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Гіппократ, стоматологический центр м. Вінниця
Гіппократ, стоматологічний центр
Хочете радіти ідеальній посмішці? Приватний стоматологічний центр «Гіппократ» – це місце, де ви знайдете: Комплексний підхід. Модерне устаткування. Кваліфікованих лікарів з стажем роботи. Ми прагнемо допомогти кожному пацієнту та обрати оптимальне лікування без болю. Ваші діти забудут...
4.6
02 грудня 2016 "Детский врач обсолютно некомпетентен. Это подтвердило и посещение другой клиники после отказа на предложение удаления..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Поділля, стоматологическая клиника г. Винница
Поділля, стоматологічна клініка
Стоматологічна клініка «Поділля» - це місце, де ви швидко, якісно та за хорошу ціну відновите здоров’я власних зубів. Відкрита з 2014 року та пропонує для жителів міста такі поснули: Стоматологічна хірургія: імплантація, видалення новоутворень, лікування захворювань трійчастого нерва, лікуванн...
4.9
06 червня 2016 "Лікувала старенького батька, дуже задоволені відношенням, якістю, ціною. Дякую Вам, Олександр Анатолійович!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Приор, стоматологическа клиника г. Винница
Пріор, стоматологічна клініка
На даний момент немає детального опису цієї компанії
4.5
26 жовтня 2016 "Клініка - чудова!!! Обслуговування найкраще!!!!!!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Августин, стоматологическая клиника г. Винница
Августин, стоматологічна клініка
Стоматологічна клініка АВГУСТИН надає: ПРОФЕСІЙНІ стоматологічні послуги за доступною ціною. Спеціаліст стоматології - це не просто зубний лікар! Фахівці стоматологічної клініки АВГУСТИН - це досвідчені лікарі, які вміють використовувати сучасні технології та психологію роботи з клієнтами для...
4.9
09 жовтня 2015 "Мне понравилось. Персонал внимательный и обходительный. Не пришлось ждать - приняли в точно назначенное время."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Дент Еліт, стоматологія м. Вінниця
Дент Еліт, стоматологія
Послуги: Рентгенографія Реставрація зубів Лікування зубів у дорослих і дітей Протезування Виправлення прикусу у дорослих і дітей Лікування захворювань пародонту Зняття зубних відкладень ультразвуком
4.3
20 жовтня 2016 "Валентина Николаевна! Вы самый внимательный доктор и специалист своего дела с большой буквы. Спасибо Вам огромное..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Дент Лайф, стоматологія м. Вінниця
Дент Лайф, стоматологія
Дент Лайф - це клініка для всієї родини з індивідуальним підходом до кожного, з нашим бажанням максимально задовольнити Ваші потреби.
4.8
23 грудня 2015 "Дважды посещала клинику. Отличные специалисты, результатом довольна. Всем рекомендую."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип StomaLine, стоматологическая клиника г. Винница
StomaLine, стоматологічна клініка
Стоматологія - StomaLine. Естетичне лікування зубів у Вінниці. Виправлення прикусу і протезування. Відбілювання зубів і лікування ясен.
4.1
02 грудня 2016 "Ходила сюди двічі до Деркуна Віталія Васильовича - роботою залишилась задоволена. Все зробив акуратно, нічого не..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип 32 Богатирі, стоматологія м. Вінниця
32 Богатирі, стоматологія
1. Профілактика стоматологічних захворювань дітей і дорослих. 2. Лікування зубів 3. Протезування 4. Ендодонтичне лікування зубів: 5. Професійна очистка зубів. 6. Відбілювання зубів: домашнє і кабінетне. 7. Дитяча стоматологія: безболісне лікування дітей з 2-х річного віку. 8. Ор...
5.0
22 листопада 2016 "Лечилась не один раз, на данный момент провожу ортодонтическое лечение. Всем довольна."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Супермед, стоматологічний центр м. Вінниця
Супермед, стоматологічний центр
Медицинский лечебный центр Супермед Лечение протезирование зубов у взрослых и детей Время работы понедельник-пятница 09:00-20:00 г. Винница, ул. Киевская, 116
4.9
29 жовтня 2016 "Уважний і привітний персонал, гарна якість."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Левіка, стоматологічна клініка м. Вінниця
Левіка, стоматологічна клініка
Стоматологічна клініка «ЛЄВІКА» - це завжди уважне ставлення до кожного пацієнта. Для кожного пацієнта стоматологічна клініка «ЛЄВІКА» стала еталоном якості, а стоматологи нашої клініки - зразком професіоналізму і турботи. У цьому, ціни в стоматологічній клініці «ЛЄВІКА» приємно дивують своєю демокр...
3.9
13 жовтня 2016 "Чудові лікарі, справжні професіонали своєї справи."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Дентал практика, стоматологія м. Вінниця
Дентал практика, стоматологія
Дентал-Практика порадує Вас доброзичливою атмосферою. Широкий спектр послуг: ортодонтія, ортопедична стоматологія, відбілювання зубів, чистка зубного каменю, установка брекет-систем. Тут Ви отримаєте: висококвалифіфіковану допомогу, індивідуальний підхід до кожного клієнта, доброзичливу і приємну ат...
4.4
17 листопада 2016 "Дуже хороша, відповідальна лікар Галина Григорівна! Рекомендую!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Premium clinic, стоматологічна практика м. Вінниця
Premium clinic, стоматологічна практика
На даний момент немає детального опису цієї компанії
4.3
23 жовтня 2016 "Якщо ви звернитесь за допомогою до лікарів цієї клініки, не пожалкуєте ніколи! Тут працюють лише професіонали і..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Медичний стоматологічний центр, ДКП м. Вінниця
Медичний стоматологічний центр, ДКП
На даний момент немає детального опису цієї компанії
4.1
07 листопада 2016 "Цена и качество удивляет. Екатерина Мельник супер! Рекомендую всем."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Мега Дент, стоматологія м. Вінниця
Мега Дент, стоматологія
Центр сімейної стоматології «Мега Дент» працює для гарних білосніжних усмішок своїх клієнтів. Компетентні лікарі забезпечать профілактикою і лікуванням хвороб порожнини рота. Запропонують широкий спектр стоматологічних послуг – від консультацій до протезування чи імплантації. Також: Терапевтич...
5.0
22 лютого 2016 "Більше 5 років користуюсь послугами клініки. Задоволена 100%"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Стоматологія на Магістрацькій м. Вінниця
Стоматологія на Магістрацькій
Не турбуйтесь про вигляд зубів та свіжий подих. Позбутися усіх проблем легко за допомогою приватної стоматології на вул. Магістрацька. Ми пропонуємо своїм клієнтам завжди якісні та безпомісні послуги: Профілактика проти карієсу та інших проблем з ротовою порожниною. Професійна чистка від зуб...
5.0
30 травня 2016 "Професійні фахівці. Гарне співвідношення ціна/якість."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Аполлония, стоматология г. Винница
Аполлонія, стоматологія
Здоровими, міцними, гарними зубами та білосніжною посмішкою здатні наділити спеціалісти стоматологічного центру «Аполлонія». Центр надає значний перелік стоматологічних послуг: безкоштовні консультації; профілактика стоматологічних захворювань; терапевтичне лікування; хірургічна, орто...
5.0
17 листопада 2014 "Цены умеренные. Отличное обслуживание. Рекомендую всем."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Показати ще