Автомийки Житомир

Рейтинг кращих автомийок в Житомирі по відгукам житомирян

В Україні з кожним днем збільшується кількість автомобілів на дорогах. Зовнішній вигляд автомобіля є одним з найважливіших факторів, якому власники надають особливе значення і тому, щоб улюблений друг на колесах залишався з вами довше, необхідно підтримувати його в гарному... Показати ще

В Україні з кожним днем збільшується кількість автомобілів на дорогах. Зовнішній вигляд автомобіля є одним з найважливіших факторів, якому власники надають особливе значення і тому, щоб улюблений друг на колесах залишався з вами довше, необхідно підтримувати його в гарному стані.

Ще зовсім недавно власники своїх машин витрачали не одну годину для того, щоб їхній друг на колесах мав відмінний зовнішній вигляд і для цього використовувались всі підручні засоби, способи та методи. Це все призвело до того, що забруднювалось довколишнє середовище, адже хімія, яку використовували при мийці авто, потрапляла в ґрунт і водойми.

Все це і сприяло появі перших автомийок в Україні. Автомийки стали користуватися величезною популярністю, вони є потрібними і затребуваними.

Видів автомийок у Житомирі, де можна привести у належний стан машину, зараз величезна кількість і тому перед господарями своїх чотириколісних друзів постає складний вибір.

Частіше за все ми довіряємо відгукам про автомийки від своїх друзів чи колег. Необхідно уважніше розглянути всі види мийок, і з’ясувати на чому варто зупинитися.

Існують три різних види автомийок:

Тепер більш детальніше про кожен вид.

  • Ручна автомийка. На ручних мийках всю роботу роблять працівники. На цих мийках є системи, які подають воду під тиском. Ви заганяєте машину в спеціальний бокс, а самі можете йти пити каву. Коли автомобіль буде чистим, вас покличуть. До даного виду мийок люди більш позитивно ставляться, ніж до інших.
  • Безконтактна мийка. ЇЇ також проводять працівники. Починається миття, як і ручне, зі змивання бруду апаратом високого тиску, але різниться принципом нанесення піни. Тут не використовують ганчірки, щітки, губки, забруднення видаляють за допомогою сильного струменя води.
  • Автоматична мийка. Це конструкція, яка начинена датчиками, комп’ютерами, контролерами, які діють за спеціальними програмами і командою з пульту.

Також існують інші види мийок, хоча вони не дуже поширені, однак є у нас мийки самообслуговування, мийки паром, сухі мийки, а також бікіні автомийка.

На автомийці можна замовити комплекс послуг. Зазвичай це миття, покриття авто рідким воском, пилосос, натирання пластику і скла, чорніння гуми, поліровка авто.

4.1
106 відгуків
Миття автомобілю осмосом,воском,піною та стандартним очищенням.
2.5
21 відгук
Салон краси для вашого автомобіля,який дарує повний спектр послуг.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
Заміна гуми,балансування,автомийка,СТО,заміна масла.