Автосалони Житомир

Рейтинг кращих автосалонів в Житомирі по відгукам житомирян

Якщо ви наважились на покупку нового автомобіля, для початку вам необхідно визначитись... Показати ще

Якщо ви наважились на покупку нового автомобіля, для початку вам необхідно визначитись з тим, чи буде це старий транспортний засіб чи нове авто з салону. У Житомирі є чимало автосалонів по продажу і сервісному обслуговуванні автомобілів.

Звичайно, при купівлі машини в автосалоні доведеться заплатити дорожче, проте натомість ви отримаєте відразу декілька вагомих переваг:

Якщо ви не дуже добре розбираєтесь в питаннях такого типу, при придбанні нового автомобіля в автосалоні можете бути впевненими що вас не обдурять. Кваліфіковані Житомирські фахівці проконсультують вас щодо тої чи іншої марки машини та допоможуть вам визначитися з відповідною моделлю, яка задовільнить вас і за ціною, і за характеристиками.

Наявність гарантії надає покупцеві велику перевагу, оскільки, в разі несправності чи поломки транспортного засобу в автосалоні вам нададуть безкоштовний ремонт.

Крім цього, безпосередньо на місці ви зможете оформити кредит, оскільки багатьом людям важко відразу заплатити всю вартість, тож їм зручніше взяти кредит.

Після того як ви зважили усі переваги покупки машини у автосалоні, наступним кроком є його вибір. Попередньо ви можете знайти в інтернеті контактну інформацію про всі салони міста, адже у Житомирі існують салони конкретних марок автомобілів і ті, де зібрані моделі від різних брендів. Якщо у салону, який вас зацікавив, є сайт, де вказані адреса і номера телефонів, ви зможете отримати консультацію не виходячи з дому!

Придбання машини дуже відповідальний крок, тому, найкраще звертатись до професіоналів,які поруч, адже у випадку будь яких проблем, неполадок, несподівано виявлених дефектів ,проблеми можна вирішити швидко,оперативно і у Житомирських майстрів.

4.5
6 відгуків
Фахівці допоможуть з оформленням страхування, кредитування,тест-драйв.
0.0
1 відгук
ПРАТ «Житомир-Авто» входить до складу Корпорації «УкрАвто»...
4.2
44 відгука
Продаж автомобілів європейських, азіатських та вітчизняних виробників.
4.4
12 відгуків
Моделі легкових і монтажних автомобілів,автохімія та рідини.
5.0
9 відгуків
Офіційний дилер Hyundai
3.9
47 відгуків
Велика площа шоу-руму,комфортні клієнтські зони відпочинку.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
3.8
19 відгуків
3.9
18 відгуків
Технічне обслуговування,сервіс,ремонт та продаж автомобілів Peugeot.
5.0
3 відгука
Продаж сучасних автомобілів, повний комплекс автосервісних послуг
0.0
1 відгук
Купівля,тест-драйви та обслуговування автомобілів CITROEN.
0.0
0 відгуків
"ПолісАвтоСервіс" - компанія, що займається продажем і обслуговуванням...