Стоянки, гаражі, парковки Житомир

Рейтинг кращих стоянок, гаражів, парковок в Житомирі по відгукам житомирян

У радянські часи, коли активно розвивалося містобудування, план забудови не передбачав виділення місць під парковки або гаражі. У Житомирі в той час автомобілів було дуже мало, вони були дорогими і дефіцитними. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася і транспортні засоби... Показати ще

У радянські часи, коли активно розвивалося містобудування, план забудови не передбачав виділення місць під парковки або гаражі. У Житомирі в той час автомобілів було дуже мало, вони були дорогими і дефіцитними. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася і транспортні засоби є практично в кожній родині. Відповідно, виникає проблема з їх тимчасової паркуванням біля офісу або торгового центру і нічлігом. Примітно, що і сучасні багатоповерхові новобудови не мають достатньої площі для облаштування таких приміщень. Так що ж робити власникам автотранспортних засобів? Варіантів декілька:

  • можна залишити авто на території найближчої стоянки (в Житомирі відгуки про них різні);
  • можна поставити машинку у дворі власного будинку, якщо там є облаштовані кишені або просто є вільне місце;
  • зняти гараж (в Житомирі вони пропонуються в спеціальних кооперативах, а також у вигляді металевих або бетонних конструкцій в житлових кварталах).

Переваги гаражів полягають у тому, що машина всередині захищена від опадів, холоду, конденсату. Влітку ці явища не настільки проблематичні, як взимку, тому в теплу пору року оренда гаража не настільки популярна, а ось в холодну пору попит на неї зростає.


Якщо ж зняти гараж проблематично через брак фінансів або відсутність поблизу вільних приміщень, то можна спорудити над своїм транспортним засобом невеликий навіс.


Вибираючи парковки, відгуки в Житомирі варто вивчати в першу чергу. Переконайтеся, що територія має елементарну систему безпеки і охороняється сторожем. Довідайтеся про розмір місячної плати за місце і часові рамки їх оплати. Тримаючи транспортний засіб на стоянці, а не у дворі, ви будете його менше експлуатувати для звичайних поїздок, наприклад, в магазин за продуктами або в гості до друзів, що живуть на сусідній вулиці. Цим ви попередите зношування деталей і ресурсів, а також зможете більше ходити, що корисно для здоров'я.


Самі автостоянки в Житомирі бувають підземними та наземними (як відкритими, так і закритими). Також відмінністю парковки є тип розмітки, яка буває:

  • традиційною (місця розташовані під кутом паралельними рядами);
  • європейською (місця позначені паралельною розміткою і передбачають паркування заднім ходом);
  • ялинковою (кутовою), яка вкрай незручна - якщо одна машина поставлена неправильно, то вона займе відразу два місця, така розмітка доречна тільки на великих площах.

Знайти парковку або гараж поблизу будинку або роботи вам допоможе наш сайт ТОП 20юа.

0.0
1 відгук
Автостоянка з системою відеоспостереження , освітлена по периметру в нічний час
0.0
0 відгуків
Міста все більше і більше заполоняють автомобілями, і далеко не кожен з них має надійний...