Юридичні послуги Житомир

Рейтинг кращих компаній по наданню юридичних послуг в Житомирі по відгукам житомирян

Послуги юриста в Житомирі користуються попитом, а сам він – повагою, особливо якщо... Показати ще

Послуги юриста в Житомирі користуються попитом, а сам він – повагою, особливо якщо він є хорошим фахівцем. Ідеально знаючи всі закони, прогалини в них і лазівки, він може допомогти в дуже неприємних і заплутаних справах. Традиційно він працює в одній галузі, але часто може розбиратися і в декількох суміжних сферах. Хоча знайти фахівця, який знає всі закони у всіх областях права, неможливо. Тому в разі, коли потрібна юридична допомога в Житомирі, варто вибирати професіонала з необхідною спеціалізацією.


Юристи, відгуки в Житомирі про яких тільки хороші, обов'язково вникнуть в суть справи, перш ніж давати які-небудь прогнози та гарантії. Тільки аферисти бувають 100% впевненими у своїй перемозі, не заглибившись в деталі, вони спілкуються з клієнтами через секретарів і просять за свої послуги смішну суму. Але підписавши з вами договір (а це робиться досить спішно), вони втрачають ентузіазм і запал, починають ховатися або роблять вигляд активної діяльності. У справжнього профі під кабінетом завжди шикуються черги, а його клієнти завжди залишають позитивні рекомендації.

Які послуги може запропонувати адепт юриспруденції? Ось вони:

  • консультація юриста (в Житомирі вони бувають усними та письмовими), оцінювання правових ситуацій, дій;
  • складання прохань, скарг, заяв про позов та іншої документації;
  • юридичне супроводження, а також представлення інтересів замовника в судах або інших держустановах.

Перед тим, як підписати з юристом договір про співпрацю, варто перевірити наявність у нього дозволів на ведення практики (ліцензія). Немає географічної прив'язки - він може працювати в будь-якому місті країни, так що можна не турбуватися про тиск на нього з боку місцевої влади. Не потрібно соромитися питати про незрозумілі моменти - юрист зобов'язаний добре пояснити своєму клієнтові всі нюанси, знайти рішення і скласти план дій з аргументами.


Вибирати нотаріуса, адвоката або юристів інших спеціальностей необхідно ретельно, щоб не втратити ні свого часу, ні гроші. Перелік кращих фахівців, що надають юридичні послуги в Житомирі ви знайдете на нашому сайті ТОП 20юа разом з їх адресами, контактами та іншою корисною інформацією.

4.5
40 відгуків
Розгляд кримінальних, цивільних, сімейних, адміністративних та інших справ
Юридична компанія адвоката Грабчука - фото 1
Юридична компанія адвоката Грабчука - фото 1
4.8
24 відгука
Супровід і захист бізнесу, податкові спори, бухгалтерія, експертна оцінка
5.0
7 відгуків
Наявність безкоштовних та платних консультацій за невеликими цінами .
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
3.3
15 відгуків
Приватний нотаріус.
5.0
1 відгук
Адвокат, захист інтересів в суді по цивільних, кримінальних та адмін справах
5.0
1 відгук
Усі види нотаріальних дій, консультації
5.0
1 відгук
Приватний нотаріус.
0.0
1 відгук