Боулінг, більярд Житомир

ТОП 20 закладів з боулінгом, більярдом за відгуками та оцінками житомирян

Для гарного самопочуття і настрою людина повинна не тільки працювати, а й добре відпочивати, відновлювати... Показати ще

Для гарного самопочуття і настрою людина повинна не тільки працювати, а й добре відпочивати, відновлювати сили і витрачену енергію. При фізичній роботі відпочинок повинен бути розслабленим і пасивним, при розумовій, малоактивній діяльності - навпаки. У кожному місті знайдуться різні розваги, які здатні задовольнити клієнтів із будь-якими смаками. До числа найпопулярніших відносять більярд - в Житомирі його дуже люблять.


Зіграти в більярд, відгуки в Житомирі про який тільки найкращі, можна в спеціальних клубах, адже для партії необхідні особливі столи, кийки та кулі, хороше освітлення. Закладів з обладнаним залом для гри в більярд в місті чимало і в них можна зіграти партію-другу з одним суперником або великим їх числом. Різновидів гри дуже багато, так що можуть відрізнятися правила, колір і розмір куль.


Придумали гру на Сході, але в усьому світі сьогодні можна знайти її прихильників. На партію в більярд ціни в Житомирі сильно відрізняються, так як залежать від якості обладнання, місця розташування клубу, його престижу, а також від дня (на вихідних і у свята, у вечірній час вартість сеансу вища, по буднях і вдень - нижча).


Все більше людей люблять пограти в боулінг - в Житомирі шанувальників цієї гри можна знайти і серед дорослого населення, і серед підростаючого покоління. Пограти в неї можуть всі бажаючі в спеціально обладнаній ігровій зоні з доріжками, інформаційним табло, кеглями та особливими кулями різної ваги і відтінків. Варто пам'ятати, що в ігрову зону вас не пустять у вашому взутті, а запропонують перевзутися в спортивну пару вашого розміру, котру видадуть на вході разом з шкарпетками одноразового використання. Боулінг, відгуки в Житомирі про який найкращі, буває і дитячим, і для дорослих.


Якщо не знаєте, де провести вечір, де в Житомирі можна зіграти в більярд чи боулінг, то наш сайт 20.ua вам допоможе. На нашій сторінці ви знайдете назви клубів, їх адреси, контактні телефони, графіки роботи, відгуки та іншу корисну інформацію.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Арена, більярдний клуб - фото 1
Арена, більярдний клуб
Більярдний клуб «Арена» розташований в Королівському районі Житомира...
Дякуємо, ми перевіримо
Волна, готельно-оздоровчий комплекс - фото 1
Волна, готельно-оздоровчий комплекс
Відпочити всією сім'єю в затишному місці біля ставка, в антуражі з Закарпатським...
Дякуємо, ми перевіримо
Plaza, спортивно-розважальний комплекс - фото 1
Дякуємо, ми перевіримо
Liberty Hall, боулінг-більярд - фото 1
Liberty Hall, боулінг-більярд
"Liberty Hall" ("Ліберті Хол") - боулінг-більярд. "Liberty...
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Дякуємо, ми перевіримо
Дякуємо, ми перевіримо
Дякуємо, ми перевіримо