Боулінг, більярд Житомир

Рейтинг кращих закладів з боулінгом, більярдом в Житомирі по відгукам житомирян

Для гарного самопочуття і настрою людина повинна не тільки працювати, а й добре відпочивати... Показати ще

Для гарного самопочуття і настрою людина повинна не тільки працювати, а й добре відпочивати, відновлювати сили і витрачену енергію. При фізичній роботі відпочинок повинен бути розслабленим і пасивним, при розумовій, малоактивній діяльності - навпаки. У кожному місті знайдуться різні розваги, які здатні задовольнити клієнтів із будь-якими смаками. До числа найпопулярніших відносять більярд - в Житомирі його дуже люблять.


Зіграти в більярд, відгуки в Житомирі про який тільки найкращі, можна в спеціальних клубах, адже для партії необхідні особливі столи, кийки та кулі, хороше освітлення. Закладів з обладнаним залом для гри в більярд в місті чимало і в них можна зіграти партію-другу з одним суперником або великим їх числом. Різновидів гри дуже багато, так що можуть відрізнятися правила, колір і розмір куль.


Придумали гру на Сході, але в усьому світі сьогодні можна знайти її прихильників. На партію в більярд ціни в Житомирі сильно відрізняються, так як залежать від якості обладнання, місця розташування клубу, його престижу, а також від дня (на вихідних і у свята, у вечірній час вартість сеансу вища, по буднях і вдень - нижча).


Все більше людей люблять пограти в боулінг - в Житомирі шанувальників цієї гри можна знайти і серед дорослого населення, і серед підростаючого покоління. Пограти в неї можуть всі бажаючі в спеціально обладнаній ігровій зоні з доріжками, інформаційним табло, кеглями та особливими кулями різної ваги і відтінків. Варто пам'ятати, що в ігрову зону вас не пустять у вашому взутті, а запропонують перевзутися в спортивну пару вашого розміру, котру видадуть на вході разом з шкарпетками одноразового використання. Боулінг, відгуки в Житомирі про який найкращі, буває і дитячим, і для дорослих.


Якщо не знаєте, де провести вечір, де в Житомирі можна зіграти в більярд чи боулінг, то наш сайт ТОП 20юа вам допоможе. На нашій сторінці ви знайдете назви клубів, їх адреси, контактні телефони, графіки роботи, відгуки та іншу корисну інформацію.

3.5
101 відгук
Страви всіх кухонь світу,боулін та більярд.
3.1
65 відгуків
База відпочинку з готелем, рестораном, російською лазнею, живою музикою
0.0
1 відгук
Російський більярд та американський пул.
0.0
1 відгук
Клуб любителів російського більярду та американського пулу.
0.0
1 відгук
Американський та російський більяд на професійних столах.