Комп'ютерні клуби Житомир

ТОП 20 комп'ютерних клубів за відгуками та оцінками житомирян

У дев'яностих і навіть в нульових роках комп'ютерні клуби в Житомирі користувалися... Показати ще

У дев'яностих і навіть в нульових роках комп'ютерні клуби в Житомирі користувалися величезною популярністю. Вони ставали місцем зустрічі молодих людей, проведення дозвілля і роботи. У них завжди було багато народу, а аудиторія мала різний вік. Сюди прибігали школярі після уроків і навіть замість них, сюди приходили студенти, дорослі чоловіки і жінки. Цілі у них були різними - ігри з тоді ще примітивною графікою, пошук інформації в інтернеті для рефератів і курсових проектів, для роботи.


Секрет популярності, якою володів будь-який комп'ютерний клуб в Житомирі, простий: настільних ПК було мало. Машини були дуже дорогими, рідко у кого вдома вони були, інтернет також був рідкістю - його проводили тільки дуже серйозні організації. А в ігрових залах можна було проводити час за смішними тарифами. З появою комп'ютерів і ноутбуків у домах звичайних громадян, а потім і інших мобільних гаджетів, з розвитком інтернету і мереж WI-FI поступово заклади втратили свою привабливість. Але не зникли повністю.


Сьогодні комп'ютерний клуб, відгуки в Житомирі про який дуже різні, пропонує спектр послуг, які будуть актуальними для сучасних користувачів. Відвідувачів він приваблює в першу чергу найпотужнішими машинами з різноманітним ліцензійним програмним забезпеченням. Такі ПК дорогі, тому не всім по кишені, але вони забезпечують оперативний доступ, високу швидкість обробки даних, якісну, фактично професійну графіку. Мають у себе комп'ютерні клуби, відгуки про які в Житомирі допоможуть визначитися з вибором, різну оргтехніку. Часто в приміщенні працюють кафе з напоями та їжею в меню, облаштовані зони для коворкінгу і відпочинку.


Є в Житомирі комп'ютерні клуби, контакти яких ви знайдете на нашому сайті ТОП 20юа, у стилі ретро. У них встановлені оригінальні ретро консолі, автомати, що підтримують старі ігри, які немов повертають в минуле. Такі заклади користуються попитом у людей середнього віку.

Вибрати хороший клуб можна, якщо звернути увагу на:

  • параметри машин і їх програмне забезпечення;
  • спосіб підключення до мережі і швидкість передачі даних;
  • широту асортименту послуг;
  • тарифи;
  • атмосферу і якість обслуговування.

Адреси та інша корисна інформація про комп'ютерні клуби Житомира розташована на нашому сайті.
 

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Ультра
4.0
Зараз закрито
Алексей Кабалин
Алексей Кабалин
Супер !!!! На вибір є все, звичайні машини з 20 моніторами, є ігрові машини, на...
Valentyn Kosetskyi
Valentyn Kosetskyi
Будьте готові до того, що час від часу вашій насолоді ігровим процесом за вашою...
Дякуємо, ми перевіримо
Електрон
0.0
Зараз закрито
Дякуємо, ми перевіримо
Хексус
0.0
Зараз закрито
Дякуємо, ми перевіримо