Аптеки у Житомирі
ТОП 20 за відгуками та оцінками житомирчан

Здоров'я – це найголовніша цінність у нашому житті! Турбота про здоров'я кожного клієнта – основний напрямок... Показати ще

Здоров'я – це найголовніша цінність у нашому житті! Турбота про здоров'я кожного клієнта – основний напрямок аптек нашого міста. Головним завданням будь якої аптеки це уважно вислухати клієнта і надати якомога більше інформації щодо фармацевтичних препаратів, які, власне, його цікавлять.

Забезпечити максимальний комфорт щодо швидкості і зручності покупки. Підібрати індивідуальний і якісний підхід до кожного покупця. У Житомирі фармацевти дбають про красу і здоров'я своїх клієнтів, тому аптеки нашого міста пропонують тільки найкращі препарати з сертифікатами від кращих світових та вітчизняних виробників, за що несуть повну відповідальність.

Товари закуповуються тільки у офіційних і перевірених дистриб'юторів, у яких є всі необхідні сертифікати , ліцензії, гігієнічні висновки на товари, що поставляються, відповідно, можливість придбати фальсифіковану чи зіпсовану продукцію повністю виключена. Кожен продавець – фармацевт розуміє, що здоров'я – найцінніше, що є у людини, і ризикувати ним ніхто не в праві.

Аптеки нашого міста гарантують своїм клієнтам повну конфіденційність інформації, а саме нерозголошення їх особистісних даних і даних про вчинені ними покупках. Довіра покупців і бізнес партнерів, довгострокові відносини для нас важливіше одноразової вигоди. Чесність і відкритість, надання повної та достовірної інформації – основні принципи якими користуються Житомирські продавці –фармацевти по відношенню до своїх покупців, через канали внутрішньої і зовнішньої комунікації. Відкриті для діалогу з покупцями і партнерами і з вдячністю враховують усі побажання і зауваження .

Також у аптеках Житомира існує дисконтна програма, яка дозволяє заощаджувати кошти при покупці ліків, а також діє система знижок для пільгових категорій клієнтів, зокрема пенсіонерам, студентам, інвалідам, учасникам бойових дій.

У аптеках міста Житомир працюють тільки професіонали свого діла, робота яких побудована на етичних стандартах щодо своїх клієнтів і працюють для тих, хто не тільки хоче перемогти хвороби і нездужання, але і для тих, хто здоровий і постійно прагне дбати про здоров'я, працездатності і красі.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Скарбниця здоров’я - фото 2
Скарбниця здоров’я, магазин фітопрепаратів
В фіто мережі "Скарбниця здоров’я" Ви можете придбати фітопродукцію...
ОртоМедЦентр - фото 1
ОртоМедЦентр, магазин ортопедичного взуття
У нас, Ви можете зробити сучасну комп'ютерну плантографію - дослідження стану...
Sanitas, аптека
Аптечна мережа "Sanitas" ("Санітас") є лідером фармацевтичної...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Первоцвіт-Фарм, аптека
Звернувшись в нашу аптеку ви завжди можете дізнатися про наявність препаратів та...
Стомат плюс - фото 1
Стомат плюс, медична техніка
Компанія "Стомат +" (Житомир) надає оптову та роздрібну продаж товарів...
Зелена аптека
Ліки від природи для Вашого здоров'я! Фітоаптека «Зелена Аптека»...