Аптеки Житомир

Рейтинг кращих аптек в Житомирі по відгукам житомирян

Здоров'я – це найголовніша цінність у нашому житті! Турбота про здоров'я кожного... Показати ще

Здоров'я – це найголовніша цінність у нашому житті! Турбота про здоров'я кожного клієнта – основний напрямок аптек нашого міста. Головним завданням будь якої аптеки це уважно вислухати клієнта і надати якомога більше інформації щодо фармацевтичних препаратів, які, власне, його цікавлять.

Забезпечити максимальний комфорт щодо швидкості і зручності покупки. Підібрати індивідуальний і якісний підхід до кожного покупця. У Житомирі фармацевти дбають про красу і здоров'я своїх клієнтів, тому аптеки нашого міста пропонують тільки найкращі препарати з сертифікатами від кращих світових та вітчизняних виробників, за що несуть повну відповідальність.

Товари закуповуються тільки у офіційних і перевірених дистриб'юторів, у яких є всі необхідні сертифікати , ліцензії, гігієнічні висновки на товари, що поставляються, відповідно, можливість придбати фальсифіковану чи зіпсовану продукцію повністю виключена. Кожен продавець – фармацевт розуміє, що здоров'я – найцінніше, що є у людини, і ризикувати ним ніхто не в праві.

Аптеки нашого міста гарантують своїм клієнтам повну конфіденційність інформації, а саме нерозголошення їх особистісних даних і даних про вчинені ними покупках. Довіра покупців і бізнес партнерів, довгострокові відносини для нас важливіше одноразової вигоди. Чесність і відкритість, надання повної та достовірної інформації – основні принципи якими користуються Житомирські продавці –фармацевти по відношенню до своїх покупців, через канали внутрішньої і зовнішньої комунікації. Відкриті для діалогу з покупцями і партнерами і з вдячністю враховують усі побажання і зауваження .

Також у аптеках Житомира існує дисконтна програма, яка дозволяє заощаджувати кошти при покупці ліків, а також діє система знижок для пільгових категорій клієнтів, зокрема пенсіонерам, студентам, інвалідам, учасникам бойових дій.

У аптеках міста Житомир працюють тільки професіонали свого діла, робота яких побудована на етичних стандартах щодо своїх клієнтів і працюють для тих, хто не тільки хоче перемогти хвороби і нездужання, але і для тих, хто здоровий і постійно прагне дбати про здоров'я, працездатності і красі.

3.0
34 відгука
Аптечна мережа "Sanitas" ("Санітас") - лідер фармацевтичної галузі...
Sanitas, аптека фото
Sanitas, аптека фото
Sanitas, аптека фото
Sanitas, аптека фото
5.0
13 відгуків
В фіто мережі "Скарбниця здоров’я" Ви можете придбати фітопродукцію...
5.0
4 відгука
Допомога для людей,які мають проблеми зі слухом,слухопротезування.
3.7
10 відгуків
Виготовлення індивідуального ортопедичного взуття, устілок та ортезів
3.4
18 відгуків
Аптека "Watsons" ("Ватсонс") є частиною найбільшої роздрібної...
4.2
9 відгуків
Рослинні препарати, натуральні олії та косметика, функціональне харчування
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
4.1
12 відгуків
Мережа аптек з інтернет-магазином, тільки сертифіковані препарати
3.6
6 відгуків
Максимально широкий вибір якісних та сертифікованих медикаментів.
4.5
8 відгуків
4.6
2 відгука
4.6
2 відгука
5.0
1 відгук
Сервісний центр "Microlife" надає послуги гарантійного та післягарантійного...
5.0
1 відгук
"Бахіли.укр" - це інтернет супермаркет бахіл, який здійснює продаж і доставку...
5.0
1 відгук
Компанія "Стомат +" (Житомир) надає оптову та роздрібну продаж товарів...
5.0
1 відгук
Закваски, сорбенти, мультипробіотики, кисломолочна продукція, йодис-концентрати