Сауни, басейни Житомир

ТОП 20 саун, басейнів за відгуками та оцінками житомирян

Водні процедури людині відомі давно, як і користь від них. Мається на увазі не тільки гігієнічне миття... Показати ще

Водні процедури людині відомі давно, як і користь від них. Мається на увазі не тільки гігієнічне миття тіла, але і купання, плавання, яке доступне людям будь-якого віку і фізичних можливостей. Плавання показане абсолютно всім, особливо воно корисне при хворобах і різних порушеннях опорно-рухового апарату. Ось чому басейни в Житомирі такі популярні і вони працюють цілий рік.


Крім користі для м'язів і кісток, плавання в басейні Житомира або відкритому водоймищі буде корисним для серця і судин, нервів, мозку, легенів, суглобів. Вода - це відмінний спосіб позбутися від зайвих кілограмів, зняти біль і спазми, стрес. Також, відвідуючи заняття з плавання, можна загартуватися і придбати стійкість до різних простудних захворювань.


Абонемент в кожен басейн, контакти в Житомирі котрого ви найдете на цій сторінці, дає право на його відвідування в певному порядку. У закладі можна навчитися плавати для себе або освоїти різні спортивні стилі, повеселитися на водних гірках і різних атракціонах. Сьогодні в басейн приймають і діток, і дорослих (все залежить від глибини водойми, і зросту людини, його навичок). Існують навіть секції грудничкового плавання, в яких вчать немовлят триматися на воді (на заняттях присутність мами обов'язково - без неї нічого не вийде).


Не менш ніж басейни, популярні в Житомирі сауни. Відвідування їх позитивно впливає на стан шкіри, кровообіг, імунітет, процедури сприяють виведенню шлаків і продуктів розпаду з організму. Все це можливо за умови дотримання правил парилки - чергування розігріву з охолодженням, питного режиму, часу впливу. Варто знати, що існують різні види парилки - турецька хамам, фінська сауна, російська баня - в Житомирі вони представлені всі. Кожен вид має свої особливості і правила відвідування.


На сайті 20.ua ви можете знайти перелік кращих закладів Житомира, де пропонують водні процедури. На сторінці ви знайдете адреси, контактні телефони, відгуки та іншу корисну інформацію про них.

Золоте руно, комплекс відпочинку - фото 10
Золоте руно, комплекс відпочинку
4.4
середній бал на основі
База відпочинку
New Island, розважальний комплекс - фото 1
New Island, розважальний комплекс
5.0
середній бал на основі
Заміський розважальний комплекс
Королівська бочка, аквапарк - фото 1
Королівська бочка, аквапарк
4.8
середній бал на основі
Перший в місті аквапарк
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Plaza, спортивно-розважальний комплекс - фото 1
Plaza, спортивно-розважальний комплекс
0.0
середній бал на основі
Спортивно-розважальний комплекс.
Гайки, оздоровчий комплекс - фото 1
Гайки, оздоровчий комплекс
0.0
середній бал на основі
Оздоровчо-готельний комплекс з басейном
В Дрова, комплекс відпочинку - фото 1
В Дрова, комплекс відпочинку
0.0
середній бал на основі
Комплекс відпочинку на природі
Цимбалюк
0.0
середній бал на основі
Кучер В.В., ПП
0.0
середній бал на основі
Домашня сауна
0.0
середній бал на основі
Баня
0.0
середній бал на основі
DUOS-SPA
0.0
середній бал на основі