Хобі Житомир

Рейтинг кращих хобі в Житомирі по відгукам житомирян

Батьки, які люблять своїх малюків, прагнуть дати їм найкраще і потрібне в їх житті... Показати ще

Батьки, які люблять своїх малюків, прагнуть дати їм найкраще і потрібне в їх житті. Давно доведено, що чим ширше коло інтересів дитини, чим більше вмінь вона має, тим легше їй в житті, тим більше коло знайомих у не. Ось чому різноманітні дитячі гуртки відгуки в Житомирі отримують якнайкращі і їх є в місті дуже багато. Пошук відповідного заняття, відвідування уроків дозволяють малюкам направити свою кипучу енергію в правильне русло. Крім того, заняття в дитячих гуртках в Житомирі або будь-якому іншому місті, дозволить заповнити вільний час корисною справою, відволіктися від ґаджета, розширити кругозір, знайти себе і своє хобі.

Також в залежності від спеціалізації розвиваються багато якостей, які стануть в нагоді в майбутньому - працьовитість, цілеспрямованість, робота на результат, посидючість, зосередженість, увага до деталей. Дуже часто з таких гуртків для дітей в Житомирі учні переходять у дорослі групи і зберігають любов до справи протягом усього свого життя. Крім занять, розрахованих на дітей різного віку, існують в Житомирі тренінги і програми для дорослих. Адже серйозним дядькам і тіткам також потрібно відволіктися від сірості буднів і згадати дитинство. Особливо корисними стануть спільні заняття для всієї сім'ї, які допомагають здружитися, знайти спільну мову, цілі і захоплення.

Які майстер-класи, гуртки, клуби і школи існують в Житомирі, курси та тренінги якого роду тут можна відвідати? Це місця, де можна навчитися: 

  • різних видів творчості - танцям, образотворчому мистецтву, музиці, вокалу, акторській майстерності;
  • народних ремесел - гончарству, вишивці (нитками, бісером, стрічками), виготовленню ляльок, валянню, роботі з деревом та ін.(заняття декоративно-ужитковим мистецтвом в Житомирі надзвичайно популярні);
  • грі в шашки і шахи;
  • моделюванню машин, кораблів, літаків (в тому числі і моделюванню з конструктора LEGO);
  • веб-дизайну, анімації, комп'ютерної графіки та програмуванню.

Існують в Житомирі і всілякі спортивні секції, які також можуть стати улюбленим заняттям для дитини, навчать володіти своїм тілом, контролювати емоції, терпіти біль, розвивати витривалість, цілеспрямованість, переживати поразки і перемоги. До числа найпопулярніших значаться бойові мистецтва, командні види спорту, плавання, гімнастика. Заняття проводяться як в державних установах, так і в приватних організаціях. Як правило, вони платні, хоча вартість їх може сильно відрізнятися. Знайти оптимальний гурток вам допоможе наш сайт ТОП 20юа, де є не тільки контакти і адреси клубів, а й відгуки про них. 

Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
4.8
15 відгуків
"Dalinina art studio" ( "Далініна Арт Студіо") - це не просто...