Автошколи Житомир

Рейтинг кращих автошкіл в Житомирі по відгукам житомирян

Ви плануєте придбати автомобіль, але є проблеми з майстерністю водіння? До вирішення... Показати ще

Ви плануєте придбати автомобіль, але є проблеми з майстерністю водіння? До вирішення цього питання слід підходити з усією відповідальністю. Щоб керувати автомобілем, необхідно мати водійське посвідчення, володіти знаннями як теоретичними так і практичними. Запорукою успішного і безпечного водіння є знання правил дорожнього руху. Хочете отримати в повному обсязі дану інформацію і практичне вміння? В цьому вам допоможуть автошколи міста Житомир.

Самостійне навчання не зможе забезпечити необхідну безпеку. Основи знань закладаються саме в автошколах, тому що викладачі добре знають основні принципи водіння і розбираються в правилах дорожнього руху. Фахівці Житомирських автошкіл досконало володіють майстерністю викладацької діяльності, завдяки їхньому професіоналізму вони передають свої знання та досвід учням, які потім будуть ними користуватися при експлуатації власних автомобілів. Щоб вони могли бути впевненими та знали, як себе вести при виникненні складних ситуацій на дорозі. Погано підготовлені водії часто стають головними порушниками під час дорожньо-транспортних пригод, тому підготовка в автошколах є обов'язковою для водія – початківця, заради своєї безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху.

Професійні автошколи в Житомирі займаються підготовкою і перепідготовкою водіїв усіх категорій. Навчання теорії і правил дорожнього руху (ПДР) проходять в обладнаних навчальних класах досвідченими викладачами з багаторічним стажем викладання автокурсів. Водінню навчають досвідчені автоінструктори які пройшли атестацію в Департаменті ДАІ, що підтверджують кваліфікацію інструктора. Під час підготовки майбутніх водіїв повинні застосовуватися такі методи навчання, які допоможуть людині твердо засвоїти знання і не порушувати згодом правил вуличного руху, створюючи небезпечні ситуації для інших автомобілістів, які рухаються в міському потоці.

Щоб стати хорошим і безпечним водієм недостатньо лише отримати права, потрібно ще й придбати необхідний обсяг знань для якісного водіння, які вам ,в повному обсязі, нададуть фахівці автошкіл міста Житомир.

4.7
25 відгуків
Навчання водії категорії В та С,можлива оплата частинами.
5.0
7 відгуків
Курси для початківців і досвідчених водіїв,медкомісія,ранні та вечірні групи.
3.8
28 відгуків
Теоретичний та практичний курс,великий кількість ілюстративного матеріалу.
3.6
10 відгуків
Навчання на різні категорії, ГБО, перепідготовка, підвищення кваліфікації
3.6
7 відгуків
В наявності є сучасні авто-і мото-транспортні засоби.
5.0
1 відгук
Вечірня форма навчання та індивідуальні уроки для водії категорії В.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
2.0
1 відгук
Автошкола Підприємства "Навчально-виробничого центру" Житомирської міської...
1.0
2 відгука
Комп'ютерні технології та сучасне інтерактивне навчання.
0.0
0 відгуків
Є корисні відеокроки,які доступні абсолютно всім.
0.0
0 відгуків
Підготовка водіїв категорій А1,В,С,СЕ.