Капітошка, центр раннього розвитку дитини

4 відгука Додати відгук
Капітошка, центр раннього розвитку дитини - фото 1
Капітошка, центр раннього розвитку дитини - фото 2
Капітошка, центр раннього розвитку дитини - фото 3
Центр раннього розвитку Капітошка пропонує програми всебічного розвитку Вашої дитини. Ми допоможемо Вашій дитині краще пізнати навколишній світ, вивчити іноземну мову, розвити мовні здібності та тв... Дізнатися більше
вул. Київська... Показати
gm
(067) 656 52 xx Показати
Відправити e-mail
http://kapitoshka.at.ua
$ $ $
Відгуки (4)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Бониславская-Галлина Анна 5.0
23 жовтня 2016
Отличное место для развития деток. Хороший педагогический подход, теплота доброта и любовь...
Поскаржитися
Колосовская Ольга 5.0
10 жовтня 2016
Я дуже задоволена тим, що моя дитина відвідує цей заклад: - я маю прогулянку містом, а не тільки в межах кварталу де проживаємо; - дитина спілкується з іншими дітками (ми ще садок не відвідуємо); - кожного разу нові ігри та завдання - в дома вдосталь часу немає для того щоб вигадувати щось нове; - різноманітність методичного матеріалу - я просто не зможу в дома зберігати таку кількість забав; - захоплення моєї дитини - ви б бачили цей блиск в очах дитяти коли ми збираємось в Капітошку; - були в інших 2-х розрекламованих школах - чи то моя дитина не посидюча, чи то до нас не знайшли підхід, чи то ми попали в давно сформовані групи - все не те. Все пізнається в порівнянні. - а тепер НАЙГОЛОВНІШЕ - розвиток дитини - він дійсно є, чітко простежується в діях і вчинках моєї дитини. Постійні компліменти і захопленя зі сторони- а це і батькам приємно. Отже - рекомендую.
Поскаржитися
♛❤ UA ❤♛ 5.0
10 жовтня 2016
Мені як мамі важливо не просто розвивати свою дитину, а важливий сам процес, методика, методичні матеріали, викладачі та оточення, індивідуальний підхід.... В пошуках найкращого дитячого центру ми зупинились саме на "Капітошка". Тут все найкраще та найсучасніше. А що ще є важливим - отримані знання можна з легкістю закріплювати вдома, не витрачаючи багато часу та фін. витрат. Час, що ми проводимо в Капітошці проминає на одному подиху, дитина задоволена та щаслива. Ми сюди йдемо як на свято. Нам все дуже подобається. Ми з донею - рекомендуємо центр "Капітошка".
Поскаржитися
Анонім 5.0
11 березня 2015
Просто замечательный центр в нашем городе. Преподаватели имеют потрясающий подход к детям (и к родителям тоже). С этого центра Ваш ребенок пойдет в школу хорошо подготовлен (и морально тоже). Рекомендую всем.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Центри розвитку дитини

Дивитися