Курси іноземних мов Langoo

4 відгука Додати відгук
вул. Львівська... Показати
gm
(068) 030 05 xx Показати
Відправити e-mail
facebook.com
vk.com
http://langoo.com.ua
$ $ $
Відгуки (4)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Valentin 5.0
22 лютого 2016
Своєрідний стиль навчання, розвиває розмовну мову і вміння пояснити іншими словами. У мене тут було близько 24 годин індивідуальних занять з англійської мови, курси допомогли краще освоїти англійську мову як граматичний так і розмовний рівень. Можу виділити такі переваги в навчанні на цих курсах – індивідуальний підхід, чудові викладачі, можливість навчатись по суботам, а також діє система знижок, що також порадувало. Валентин
Поскаржитися
Лахманюк Юлия 5.0
20 лютого 2016
Займаюсь на курсах уже місяць, методика викладача Юлії з турецької мови дуже подобається, чудовий викладач. Заняття проходять в доброзичливій атмосфері )) робота продумана.
Поскаржитися
Федоренко Кристина 5.0
28 січня 2016
В мене початковий рівень англійської мови, дуже переживала чи зможу вільно спілкуватись. Чудовий підхід до викладання мови та активна робота за 2 місяці дозволила спілкуватись (!!!) і мене розуміли мої закодонні друзі )). Дуже подобається індивідуальний підхід Langoo до кожного клієнта.
Поскаржитися
Кутень Наталия 5.0
27 січня 2016
Школа чудова, всім раджу. Я навчаюсь на курсах в групі з англійської. Дуже подобається підхід викладача Марини до подачі матеріалу. Її вміння доступно і просто пояснювати правила, цікаво і різноманітно вести урок. Доречі, тут підходять індивідуально до кожного учня, подають саме необхідну для вивчення мови інформацію.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Курси іноземних мов

Дивитися