Карнавальні костюми Житомир

ТОП 20 компаній по прокату карнавальних костюмів за відгуками та оцінками житомирян

У Житомирі карнавальні костюми особливо популярні в кінці року, коли в школах і особливо в дитячих садках... Показати ще

У Житомирі карнавальні костюми особливо популярні в кінці року, коли в школах і особливо в дитячих садках проходять тематичні ранки. Що говорити про дітей, коли дорослим також час від часу потрібні костюми на прокат - в Житомирі вони користуються попитом напередодні Хелловіна, Нового року.

Знайти наряд для створення певного образу на свято в місті легко. Прокат костюмів в Житомирі здійснюють і організації, і приватні особи. Кожен бажаючий має можливість не тільки орендувати на годину-другу або навіть добу костюм супергероя, квітки, тваринки або мультиплікаційного персонажа, існують і інші варіанти. Наприклад, дитячі карнавальні костюми в Житомирі , також як і наряди для дорослих, можна купити. А ще деякі агентства можуть виконати індивідуальне замовлення - пошити вбрання спеціально для вас з урахуванням ваших вимог і побажань. Це дуже зручно, якщо в наявності немає костюма потрібного персонажа. Уже готовий такий комплект можна забрати собі або повернути компанії для здачі його в оренду - все це визначається попереднім договором клієнта і ательє.

Карнавальні костюми для дітей в Житомирі можна замовити декількох груп:

  • тваринний світ - звірі, птахи, комахи;
  • флора - квіти, фрукти і овочі, їжа;
  • різні професії;
  • персонажі з мультиків, фільмів, казок, коміксів;
  • пори року і природні явища;
  • етнічні костюми.

Але не тільки маскарадний одяг користується попитом. У місті Житомир багато людей охоче беруть напрокат ошатні речі для випускного, першого причастя, весілля, іншої важливої події. Причому затребуваними є не тільки пишні сукні для дівчаток, але і фраки, смокінги для юних джентльменів.

Вартість дитячого карнавального костюма, взятого в оренду, різна. Залежить вона від різних чинників:

  • вартість костюма і його походження (заводські вироби обходяться, як правило, дорожче, шиті самостійно - дешеве, але у них більш цікавий і унікальний вид);
  • матеріалів, з яких наряд виготовлений;
  • тарифів організації.

Як би там не було, але краще орендувати наряд, а не купувати його, адже тоді кожен раз можна приміряти на себе іншу роль, а старі дитячі костюми не будуть займати місце в шафі. Контактні дані та інша корисна інформація про пункти прокату маскарадною одягу в Житомирі знайдеться на сайті 20.ua.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Дякуємо, ми перевіримо
Колорит, театральні та танцювальні костюми - фото 1
Колорит, театральні та танцювальні костюми
Пошиття, продаж та прокат костюмів пропонує компанія «Колорит». Своїм...
Дякуємо, ми перевіримо