Облаштування присадибної ділянки Житомир

Рейтинг кращих компаній по ландшафтному дизайну та екстер'єру в Житомирі по відгукам житомирян

Ландшафтний дизайн в Житомирі - напрямок, який є дуже популярним і розвивається семимильними кроками. Адже облагороджена територія, що оточує будинок, говорить про добрий смак господаря і про його любов до порядку, гармонії. Не варто й говорити, що вона повинна поєднуватися... Показати ще

Ландшафтний дизайн в Житомирі - напрямок, який є дуже популярним і розвивається семимильними кроками. Адже облагороджена територія, що оточує будинок, говорить про добрий смак господаря і про його любов до порядку, гармонії. Не варто й говорити, що вона повинна поєднуватися за стилем з самою будівлею, доповнювати його концепцію. Ось чому дизайн двору в Житомирі доручають професіоналам.


Звичайно, якщо є бажання і деякі навички, то можна спробувати самостійно розбити квітник або створити альпійську гірку, облаштувати доріжки між ними і деревами. Так можна робити дизайн ландшафту дачної ділянки в Житомирі, експериментувати в своє задоволення. Але якщо без відповідних знань облаштовувати територію навколо котеджу, готельно-ресторанного комплексу або торгового центру, то можна тільки нашкодити. До того ж, якщо робити, наприклад, дизайн саду, то варто добре вивчати властивості кожної рослини. Не всі дерева можна садити поблизу, як і між людьми між ними буває і симпатія, і неприязнь. Підібравши сусідів в саду неправильно, можна втратити кілька дорогих дерев. Фахівці ж виконають всі роботи якісно і оперативно, зберігши ваші гроші, час і нерви.


У Житомирі працює безліч компаній, здатних виконати дивовижний ландшафтний дизайн фотогалерея якого стане вашою гордістю. У комплекс послуг може входити:

  • проектування території, а після узгодження з замовником складання кошторису, списку необхідних матеріалів, іноді - виконання закупівель як самостійно, так і разом з клієнтами;
  • посадка великих дерев, кущів та квітів, які практично миттєво видозмінюють територію;
  • облаштування газону, декоративних і функціональних доріжок;
  • створення штучних водойм, фонтанів, водоспадів.

Ландшафтний дизайнер в Житомирі є, але хорошого майстра знайти досить складно. Довіряти можна тій людині (або конторі), яка має портфоліо з різними проектами, рекомендації, позитивні відгуки. В ідеалі варто подивитися на роботу дизайнерів наживо, а не тільки на фотографії, поспілкуватися з майстром, вислухати його поради і рекомендації з аргументами, адже, можливо, він просто пропонує більш легкий шлях.


Якщо ви шукаєте майстра, котрий виконає на відмінно ландшафтний дизайн, відгуки в Житомирі про нього, то наш сайт ТОП 20юа допоможе вам в цій справі.

5.0
20 відгуків
Електрична, бензинова, акумуляторна садова техніка, спецодяг
Добрий господар, магазин фото
Добрий господар, магазин фото
Добрий господар, магазин фото
Добрий господар, магазин фото
0.0
2 відгука
Продаж і нанесення декоративних штукатурок.
0.0
0 відгуків
Вирощування, реалізація саджанців плодових і декоративних рослин.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
Металовироби, доставка по Житомиру і за місто
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків